Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test mikserów Wstrząśnięte i zmieszane PRO-TEST: Nr 2 (130) luty 2013 Test mikserów Wstrząśnięte i zmieszane 10 MIKSERÓW W TEŚCIE: Najlepsze miksery są łatwe w użyciu i poręczne. Ale przede wszystkim wyręczą cię w ubijaniu, miksowaniu, wyrabianiu i jeszcze paru innych czynnościach kuchennych. My już wiemy, który warto kupić, a przy tym nie przepłacić.

Który z 10 przetestowanych mikserów z miską jest najlepszy? Niezależne badania przeprowadzone w laboratorium dały więcej
Test czytników e-booków Biblioteka w kieszeni PRO-TEST: Nr 2 (130) luty 2013 Test czytników e-booków Biblioteka w kieszeni 15 CZYTNIKÓW W TEŚCIE: Szukasz czytnika e-booków? Myślisz, że Kindle jest tu naturalnym wyborem? Jest co prawda popularny, ale wybór dobrych czytników masz znacznie większy.

Dzięki czytnikowi e-booków z łatwością zmieścisz w kieszeni tysiące książek. Nie każdy jest jednak na tyle prosty w obsłudze, żeby używanie go było prawdziwą przyjemnością. No i nie na każdym czytanie będzie komfortowe. więcej
Test tabletów Cena = jakość? PRO-TEST: Nr 12 (128) grudzień 2012 Test tabletów Cena = jakość? 14 TABLETÓW W TEŚCIE: Korzystanie z internetu, wysyłanie poczty, oglądanie filmów, gry 3D – na tablecie możesz robić to samo, co na komputerze. iPad Apple’a jest najpopularniejszy, ale czy to znaczy, że jest lepszy od swojej znacznie tańszej konkurencji?

Tablet to jeden z najchętniej kupowanych w tym roku prezentów pod choinkę. Nic dziwnego: Te płaskie komputery więcej
Test ekspresów ciśnieniowych Jeden przycisk, dużo pracy PRO-TEST: Nr 12 (128) grudzień 2012 Test ekspresów ciśnieniowych Jeden przycisk, dużo pracy 11 EKSPRESÓW W TEŚCIE: Chcesz delektować się aromatycznym espresso? A może mlecznym latte macchiato? Wystarczy wcisnąć jeden przycisk – zachęcają producenci. Nie wspominają tylko, jak wiele zachodu wymaga w niektórych ekspresach codzienna obsługa i czyszczenie.

Sztuka parzenia kawy to domena baristów. Niektórzy z nich są prawdziwymi mistrzami. Nie dość, więcej
Test  słuchawek bezprzewodowych Wolność słuchania PRO-TEST: Nr 11 (127) listopad 2012 Test słuchawek bezprzewodowych Wolność słuchania 11 SŁUCHAWEK W TEŚCIE:Słuchawki bluetooth uwolnią cię od kabli podczas rozmów telefonicznych i słuchania muzyki. Ale czy będziesz zadowolony z ich dźwięku? Czy są wygodne? Łatwe w obsłudze? A ich bateria? Na ile wystarcza?

Chcesz rozmawiać przz telefon godzinami bez uciążliwego trzymania w ręku komórki? A może słuchać muzyki podczas wykonywania rożnych więcej
Test robotów kuchennych Siłacz w kuchni PRO-TEST: Nr 11 (127) listopad 2012 Test robotów kuchennych Siłacz w kuchni 15 ROBOTÓW KUCHENNYCH W TEŚCIE: Ubijanie piany, ugniatanie ciasta, siekanie orzechów, ucieranie marchwi – to tylko niektóre umiejętności robotów kuchennych. Jednak nie wszystkie radzą sobie z tymi zadaniami.

W czasach mrożonej pizzy i ciast z proszku robot kuchenny wydaje się archaizmem. Dlatego, żeby przyciągnąć konsumentów do swoich robotów, producenci więcej
Test pralek Tylko trzy dobre PRO-TEST: Nr 10 (126) październik 2012 Test pralek Tylko trzy dobre 25 PRALEK W TEŚCIE: Tylko jedna z 25 przetestowanych pralek pierze bardzo dobrze. Okazało się też, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

25 modeli pralek poddaliśmy badaniom w specjalistycznym laboratorium, żeby sprawdzić na którą warto wydać blisko 1000 zł (najtańsza pralka w naszym teście kosztuje 907 zł) albo nawet ponad trzy razy więcej (na najdroższy więcej
Przetestowana  nowość Apple iPhone 5:  Świetny aparat, słaba bateria PRO-TEST: Nr 10 (126) październik 2012 Przetestowana nowość Apple iPhone 5: Świetny aparat, słaba bateria Większy i bardziej płaski – tym na pierwszy rzut oka iPhone 5 różni się od swojego poprzednika. Ale gdy zaczniemy go używać, zauważymy, że ma bardzo dobry aparat, parę typowych dla Apple’a udziwnień i słabą baterię.

Apple iPhone 5 światło dzienne ujrzał 21 września, kiedy to odbyła się światowa premiera nowego smartfona. Do Polski telefon przybył więcej
Test zmywarek Najdroższa tylko mierna PRO-TEST: Nr 9 (125) wrzesień 2012 Test zmywarek Najdroższa tylko mierna 20 ZMYWAREK W TEŚCIE: Tylko osiem zmywarek zasłużyło na dobre oceny, choć ze zmywaniem wszystkie mają mniejsze lub większe problemy. Spore różnice zanotowaliśmy w zużywaniu prądu i wody. Okazało się też, że na efekty zmywania trzeba czekać naprawdę długo.Na szczęście dobrą zmywarkę można kupić za mniej niż 1000 zł.

Z suszeniem wszystkie radzą sobie więcej
Test telewizorów W świecie obrazu PRO-TEST: Nr 9 (125) wrzesień 2012 Test telewizorów W świecie obrazu 39 TELEWIZORÓW 26-37 CALI W TEŚCIE: Telewizory potrafią coraz więcej. Ale to, co w nich najważniejsze, czyli jakość obrazu i dźwięku nie zawsze przekonuje. Ten test wykonany w laboratorium ujawnił, które modele są warte swojej ceny, a na które nie ma sensu wydawać pieniędzy.

Producenci telewizorów prześcigają się we wprowadzaniu coraz to nowszych technologii. więcej
PRO-TEST na Facebooku