Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test parowarów Problemy na parze PRO-TEST: Nr 8 (124) sierpień 2012 Test parowarów Problemy na parze 14 PAROWARÓW W TEŚCIE: Potrawy gotowane na parze zachowują więcej witamin. Ale niestety nie wszystkie parowary z testu możemy polecić. Właściciele niektórych ryzykują porażeniem prądem, zaś używanie innych jest tak kłopotliwe, że mija się z celem. Na szczęście znalazło się i kilka dobrych modeli.

Gotowanie na parze jest zdrowsze (nie trzeba dodawać tłuszczu) więcej
Test żelazek Pora na parę PRO-TEST: Nr 8 (124) sierpień 2012 Test żelazek Pora na parę 28 ŻELAZEK W TEŚCIE: Prasowanie to czasochłonne zajęcie. Ale dobre żelazko może je skrócić i ułatwić. Podpowiadamy więc jak wybrać to najlepsze spośród modeli dostępnych w sklepach.

Żeby sprawdzić, które żelazko ułatwi ci tę niewdzięczną czynność, jaką jest prasowanie, a które lepiej omijać szerokim łukiem, bo sprawi, że prasowanie stanie się więcej
Test programów antywirusowych Najlepsza ochrona dla twojego komputera PRO-TEST: Nr 7 (123) lipiec 2012 Test programów antywirusowych Najlepsza ochrona dla twojego komputera 18 PROGRAMÓW ANTYWIRUSOWYCH W TEŚCIE: Komputer bez programu antywirusowego to raj dla wirtualnych szkodników. Ale nawet z oprogramowaniem ochronnym twój komputer nie jest bezpieczny. Dobrą ochronę gwarantują jedynie cztery z przetestowanych programów.

Zwykle wystarczy dwa i pół dnia. W tym czasie programiści firmy G Data wykrywają nowe zagrożenia komputerowe. więcej
Test aparatów cyfrowych Kto jest królem fotografii? PRO-TEST: Nr 6 (122) czerwiec 2012 Test aparatów cyfrowych Kto jest królem fotografii? 28 LUSTRZANEK, APARATÓW SYSTEMOWYCH I ZAAWANSOWANYCH KOMPAKTÓW W TEŚCIE: Robią świetne zdjęcia – lustrzanki i aparaty systemowe z wymiennymi obiektywami to królowie fotografii. Czy zaawansowane kompakty mogą im dorównać? Nasz test pokazuje, które modele rządzą dziś światem zdjęć.

Lustrzanki i aparaty systemowe to najlepszy wybór dla ambitnych fotografów. więcej
Test smartfonów Wielki test smartfonów PRO-TEST: Nr 6 (122) czerwiec 2012 Test smartfonów Wielki test smartfonów 49 SMARTFONÓW WTEŚCIE: Na rynku nieustannie pojawiają się nowe modele smartfonów, a reklamy przekonują nas o ich wyższości nad konkurencją. W teście nie interesują nas jednak slogany reklamowe. Przedstawiamy za to obiektywne wyniki badań laboratoryjnych, w których porównaliśmy aż 49 modeli smartfonów.

Co to jest smartfon? Czym różni się od zwykłej komórki? więcej
Test telewizorów 40-51 cali Obraz jak rzeczywisty? PRO-TEST: Nr 6 (122) czerwiec 2012 Test telewizorów 40-51 cali Obraz jak rzeczywisty? 47 TELEWZIORÓW W TEŚCIE: Euro 2012 to dla wielu kibiców pretekst, by kupić nowy telewizor – taki, przed którym poczują się, jakby zmagania piłkarzy śledzili wprost z trybun stadionu. Idealny obraz i doskonała płynność ruchu to dla nich podstawa. Ale tylko kilka modeli telewizorów z testu spełni ich wymagania.

Obraz jak rzeczywisty – to cel producentów telewizorów, więcej
Test aparatów kompaktowych i superzoom Mały rozmiar, duży zoom PRO-TEST: Nr 5 (121) maj 2012 Test aparatów kompaktowych i superzoom Mały rozmiar, duży zoom 44 APARATY W TEŚCIE: Producenci co sezon zaskakują nas czymś nowym: aparaty wciąż się zmniejszają, a przy tym coraz więcej potrafią. Ale oczywiście nie wszystkie. Ten test pomoże ci oddzielić ziarno od plew. Badania pokazały, które modele aparatów kompaktowych i z superzoomem są warte wydawanych na nie pieniędzy, a zakup których lepiej sobie darować.

Wakacje więcej
Test telefonów komórkowych Małe i tanie PRO-TEST: Nr 5 (121) maj 2012 Test telefonów komórkowych Małe i tanie 18 KOMÓREK W TEŚCIE: Tylko cztery z 18 przetestowanych telefonów podstawowych i multimedialnych zasłużyły na ocenę dobrą. Czy warto jeszcze inwestować w taki model czy lepiej wybrać smartfon?

Dla tych wszystkich, którzy potrzebują małego telefonu głównie do prowadzenia rozmów, przeprowadziliśmy w akredytowanym laboratorium test komórek multimedialnych (czyli więcej
Test drukarek Najdroższa najgorsza PRO-TEST: Nr 4 (120) kwiecień 2012 Test drukarek Najdroższa najgorsza 15 DRUKAREK W TEŚCIE: Tylko jeden model drukuje bardzo dobrze. W dodatku jest jednym z dwóch najtańszych w teście. A co najciekawsze, to drukarka laserowa, a te do tej pory uchodziły za drogie. I jeszcze jedna niespodzianka: najgorzej wypadła najdroższa drukarka. Notabene atramentowa.

Wybór drukarki musisz zacząć od decyzji, jaki jej rodzaj będzie najlepiej więcej
Test odkurzaczy Mistrz parkietu PRO-TEST: Nr 4 (120) kwiecień 2012 Test odkurzaczy Mistrz parkietu 18 ODKURZACZY W TEŚCIE: Wynik tego testu zaskoczył wszystkich: najlepszy jest odkurzacz o najmniejszej mocy!

Nitki na podłodze, kurz na parkiecie, paproszki w kącie – to wyzwanie dla odkurzacza. Który radzi sobie z nim najlepiej? Philips, Electrolux, Rowenta, Hoover, Siemens czy może Miele albo Fagor?

Brudna robota

W laboratorium więcej
PRO-TEST na Facebooku