Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test pralek Tylko trzy dobre PRO-TEST: Nr 10 (126) październik 2012 Test pralek Tylko trzy dobre 25 PRALEK W TEŚCIE: Tylko jedna z 25 przetestowanych pralek pierze bardzo dobrze. Okazało się też, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

25 modeli pralek poddaliśmy badaniom w specjalistycznym laboratorium, żeby sprawdzić na którą warto wydać blisko 1000 zł (najtańsza pralka w naszym teście kosztuje 907 zł) albo nawet ponad trzy razy więcej (na najdroższy więcej
Przetestowana  nowość Apple iPhone 5:  Świetny aparat, słaba bateria PRO-TEST: Nr 10 (126) październik 2012 Przetestowana nowość Apple iPhone 5: Świetny aparat, słaba bateria Większy i bardziej płaski – tym na pierwszy rzut oka iPhone 5 różni się od swojego poprzednika. Ale gdy zaczniemy go używać, zauważymy, że ma bardzo dobry aparat, parę typowych dla Apple’a udziwnień i słabą baterię.

Apple iPhone 5 światło dzienne ujrzał 21 września, kiedy to odbyła się światowa premiera nowego smartfona. Do Polski telefon przybył więcej
Test zmywarek Najdroższa tylko mierna PRO-TEST: Nr 9 (125) wrzesień 2012 Test zmywarek Najdroższa tylko mierna 20 ZMYWAREK W TEŚCIE: Tylko osiem zmywarek zasłużyło na dobre oceny, choć ze zmywaniem wszystkie mają mniejsze lub większe problemy. Spore różnice zanotowaliśmy w zużywaniu prądu i wody. Okazało się też, że na efekty zmywania trzeba czekać naprawdę długo.Na szczęście dobrą zmywarkę można kupić za mniej niż 1000 zł.

Z suszeniem wszystkie radzą sobie więcej
Test telewizorów W świecie obrazu PRO-TEST: Nr 9 (125) wrzesień 2012 Test telewizorów W świecie obrazu 39 TELEWIZORÓW 26-37 CALI W TEŚCIE: Telewizory potrafią coraz więcej. Ale to, co w nich najważniejsze, czyli jakość obrazu i dźwięku nie zawsze przekonuje. Ten test wykonany w laboratorium ujawnił, które modele są warte swojej ceny, a na które nie ma sensu wydawać pieniędzy.

Producenci telewizorów prześcigają się we wprowadzaniu coraz to nowszych technologii. więcej
Test parowarów Problemy na parze PRO-TEST: Nr 8 (124) sierpień 2012 Test parowarów Problemy na parze 14 PAROWARÓW W TEŚCIE: Potrawy gotowane na parze zachowują więcej witamin. Ale niestety nie wszystkie parowary z testu możemy polecić. Właściciele niektórych ryzykują porażeniem prądem, zaś używanie innych jest tak kłopotliwe, że mija się z celem. Na szczęście znalazło się i kilka dobrych modeli.

Gotowanie na parze jest zdrowsze (nie trzeba dodawać tłuszczu) więcej
Test żelazek Pora na parę PRO-TEST: Nr 8 (124) sierpień 2012 Test żelazek Pora na parę 28 ŻELAZEK W TEŚCIE: Prasowanie to czasochłonne zajęcie. Ale dobre żelazko może je skrócić i ułatwić. Podpowiadamy więc jak wybrać to najlepsze spośród modeli dostępnych w sklepach.

Żeby sprawdzić, które żelazko ułatwi ci tę niewdzięczną czynność, jaką jest prasowanie, a które lepiej omijać szerokim łukiem, bo sprawi, że prasowanie stanie się więcej
Test programów antywirusowych Najlepsza ochrona dla twojego komputera PRO-TEST: Nr 7 (123) lipiec 2012 Test programów antywirusowych Najlepsza ochrona dla twojego komputera 18 PROGRAMÓW ANTYWIRUSOWYCH W TEŚCIE: Komputer bez programu antywirusowego to raj dla wirtualnych szkodników. Ale nawet z oprogramowaniem ochronnym twój komputer nie jest bezpieczny. Dobrą ochronę gwarantują jedynie cztery z przetestowanych programów.

Zwykle wystarczy dwa i pół dnia. W tym czasie programiści firmy G Data wykrywają nowe zagrożenia komputerowe. więcej
Test aparatów cyfrowych Kto jest królem fotografii? PRO-TEST: Nr 6 (122) czerwiec 2012 Test aparatów cyfrowych Kto jest królem fotografii? 28 LUSTRZANEK, APARATÓW SYSTEMOWYCH I ZAAWANSOWANYCH KOMPAKTÓW W TEŚCIE: Robią świetne zdjęcia – lustrzanki i aparaty systemowe z wymiennymi obiektywami to królowie fotografii. Czy zaawansowane kompakty mogą im dorównać? Nasz test pokazuje, które modele rządzą dziś światem zdjęć.

Lustrzanki i aparaty systemowe to najlepszy wybór dla ambitnych fotografów. więcej
Test smartfonów Wielki test smartfonów PRO-TEST: Nr 6 (122) czerwiec 2012 Test smartfonów Wielki test smartfonów 49 SMARTFONÓW WTEŚCIE: Na rynku nieustannie pojawiają się nowe modele smartfonów, a reklamy przekonują nas o ich wyższości nad konkurencją. W teście nie interesują nas jednak slogany reklamowe. Przedstawiamy za to obiektywne wyniki badań laboratoryjnych, w których porównaliśmy aż 49 modeli smartfonów.

Co to jest smartfon? Czym różni się od zwykłej komórki? więcej
Test telewizorów 40-51 cali Obraz jak rzeczywisty? PRO-TEST: Nr 6 (122) czerwiec 2012 Test telewizorów 40-51 cali Obraz jak rzeczywisty? 47 TELEWZIORÓW W TEŚCIE: Euro 2012 to dla wielu kibiców pretekst, by kupić nowy telewizor – taki, przed którym poczują się, jakby zmagania piłkarzy śledzili wprost z trybun stadionu. Idealny obraz i doskonała płynność ruchu to dla nich podstawa. Ale tylko kilka modeli telewizorów z testu spełni ich wymagania.

Obraz jak rzeczywisty – to cel producentów telewizorów, więcej
PRO-TEST na Facebooku