Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test smartfonów Smartfony od podszewki PRO-TEST: Nr 4 (132) kwiecień 2013 Test smartfonów Smartfony od podszewki 39 SMARTFONÓW W TEŚCIE: Wśród najlepszych smartfonów znalazł się niedrogi telefon idealny do korzystania z internetu. Drugi oceniony bardzo dobrze ma świetny odtwarzacz muzyki.

Wybór smart fonów jest coraz większy i – co za tym idzie – coraz trudniejszy. Nasz test przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy zastanawiają się, jaki smartfon kupić. Wśród 39 przebadanych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. więcej
Test telefonów komórkowych Prosta forma PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Test telefonów komórkowych Prosta forma 16 KOMÓREK W TEŚCIE: Czy koniecznie musisz kupować smartfon, jeśli wcale nie potrzebujesz wszystkich jego funkcji? Okazuje się, że wciąż masz spory wybór zwykłych, niewielkich i tanich komórek, jeżeli telefonu potrzebujesz po prostu do prowadzenia rozmów i korzystania z SMS-ów.

Surowe kryteria testów Fundacji Pro-Test pozwoliły na wyłonienie najlepszej komórki więcej
Test lodówek do zabudowy Lodówki od podszewki PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Test lodówek do zabudowy Lodówki od podszewki 21 CHŁODZIARKO-ZAMRAŻAREK W TEŚCIE: Różnica w poborze prądu między najmniej a najbardziej oszczędną lodówką w teście jest ponad dwukrotna. Najlepsza lodówka deklasuje swoich rywali z testu. W dodatku to jeden z tańszych modeli.

Lodówka do zabudowy jest – jak sama nazwa wskazuje – wbudowana w kuchenne szafki, a jej front schowany za drzwiami, takimi, jak więcej
Test zestawów kina domowego Kino w pokoju PRO-TEST: Nr 2 (130) luty 2013 Test zestawów kina domowego Kino w pokoju 12 ZESTAWÓW KINA DOMOWEGO W TEŚCIE: Najtańszy zestaw kina domowego w teście ma najlepszy dźwięk i – wraz z trzema innymi modelami – najlepszy obraz. Niezależny test 12 urządzeń daje odpowiedź na pytanie: Który zestaw kina domowego Blu-ray zamieni twój pokój w salę kinową?

Będziesz pod wrażeniem nie tylko super ostrego obrazu wysokiej rozdzielczości, ale więcej
Test mikserów Wstrząśnięte i zmieszane PRO-TEST: Nr 2 (130) luty 2013 Test mikserów Wstrząśnięte i zmieszane 10 MIKSERÓW W TEŚCIE: Najlepsze miksery są łatwe w użyciu i poręczne. Ale przede wszystkim wyręczą cię w ubijaniu, miksowaniu, wyrabianiu i jeszcze paru innych czynnościach kuchennych. My już wiemy, który warto kupić, a przy tym nie przepłacić.

Który z 10 przetestowanych mikserów z miską jest najlepszy? Niezależne badania przeprowadzone w laboratorium dały więcej
Test czytników e-booków Biblioteka w kieszeni PRO-TEST: Nr 2 (130) luty 2013 Test czytników e-booków Biblioteka w kieszeni 15 CZYTNIKÓW W TEŚCIE: Szukasz czytnika e-booków? Myślisz, że Kindle jest tu naturalnym wyborem? Jest co prawda popularny, ale wybór dobrych czytników masz znacznie większy.

Dzięki czytnikowi e-booków z łatwością zmieścisz w kieszeni tysiące książek. Nie każdy jest jednak na tyle prosty w obsłudze, żeby używanie go było prawdziwą przyjemnością. No i nie na każdym czytanie będzie komfortowe. więcej
Test tabletów Cena = jakość? PRO-TEST: Nr 12 (128) grudzień 2012 Test tabletów Cena = jakość? 14 TABLETÓW W TEŚCIE: Korzystanie z internetu, wysyłanie poczty, oglądanie filmów, gry 3D – na tablecie możesz robić to samo, co na komputerze. iPad Apple’a jest najpopularniejszy, ale czy to znaczy, że jest lepszy od swojej znacznie tańszej konkurencji?

Tablet to jeden z najchętniej kupowanych w tym roku prezentów pod choinkę. Nic dziwnego: Te płaskie komputery więcej
Test ekspresów ciśnieniowych Jeden przycisk, dużo pracy PRO-TEST: Nr 12 (128) grudzień 2012 Test ekspresów ciśnieniowych Jeden przycisk, dużo pracy 11 EKSPRESÓW W TEŚCIE: Chcesz delektować się aromatycznym espresso? A może mlecznym latte macchiato? Wystarczy wcisnąć jeden przycisk – zachęcają producenci. Nie wspominają tylko, jak wiele zachodu wymaga w niektórych ekspresach codzienna obsługa i czyszczenie.

Sztuka parzenia kawy to domena baristów. Niektórzy z nich są prawdziwymi mistrzami. Nie dość, więcej
Test  słuchawek bezprzewodowych Wolność słuchania PRO-TEST: Nr 11 (127) listopad 2012 Test słuchawek bezprzewodowych Wolność słuchania 11 SŁUCHAWEK W TEŚCIE:Słuchawki bluetooth uwolnią cię od kabli podczas rozmów telefonicznych i słuchania muzyki. Ale czy będziesz zadowolony z ich dźwięku? Czy są wygodne? Łatwe w obsłudze? A ich bateria? Na ile wystarcza?

Chcesz rozmawiać przz telefon godzinami bez uciążliwego trzymania w ręku komórki? A może słuchać muzyki podczas wykonywania rożnych więcej
Test robotów kuchennych Siłacz w kuchni PRO-TEST: Nr 11 (127) listopad 2012 Test robotów kuchennych Siłacz w kuchni 15 ROBOTÓW KUCHENNYCH W TEŚCIE: Ubijanie piany, ugniatanie ciasta, siekanie orzechów, ucieranie marchwi – to tylko niektóre umiejętności robotów kuchennych. Jednak nie wszystkie radzą sobie z tymi zadaniami.

W czasach mrożonej pizzy i ciast z proszku robot kuchenny wydaje się archaizmem. Dlatego, żeby przyciągnąć konsumentów do swoich robotów, producenci więcej
PRO-TEST na Facebooku