Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
zakupy z Iloną Felicjańską Jestem zakupową racjonalistką PRO-TEST: Nr 10 (14) październik 2002 zakupy z Iloną Felicjańską Jestem zakupową racjonalistką Jako II wicemiss Polonia w 1993 r. wyrwała się z rodzinnego Bełchatowa. Została modelką, przez jakiś czas wraz Mariuszem Szczygłem była gospodarzem talk-show "Na każdy temat" w Polsacie. Od lat należy do elity polskich modelek. Ilona Felicjańska - bo o niej mowa - uchodzi za wzór urody. Niektórzy mówią o niej: klasyczna elegancja. Sama jest zdania, że nic tak nie zdobi kobiety, jak perły. więcej
 Jak kupić lodówkę ? PRO-TEST: Nr 9 (13) wrzesień 2002 Jak kupić lodówkę ? Aby w natłoku ofert wybrać odpowiedni model sprzętu chłodniczego, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: czego właściwie szukamy?
więcej
 Śmiercionośne zbawienie PRO-TEST: Nr 9 (13) wrzesień 2002 Śmiercionośne zbawienie Jad kiełbasiany, bardzo silna trucizna wykorzystywana również jako broń biologiczna, znalazł ostatnio zastosowanie w chirurgii plastycznej.
więcej
 Arbiter pomoże PRO-TEST: Nr 9 (13) wrzesień 2002 Arbiter pomoże W kontaktach z bankami często czujemy się bezbronni. Z jednej strony klient, z drugiej ogromna instytucja zatrudniająca sztaby finansistów i prawników. Jeżeli sporna kwota jest niewielka, klienci po negatywnym rozpatrzeniu reklamacji często rezygnują z drogi sądowej. Nie są jednak sami. Od marca działa w Polsce instytucja Bankowego Arbitrażu Konsumenckiego.
więcej
 Kolorowy świat ułudy PRO-TEST: Nr 9 (13) wrzesień 2002 Kolorowy świat ułudy Kolorowy świat reklamy jest zawsze idealny, wyjątkowy i dostępny dla każdego. Kusi okazjami, promocjami, obniżkami. Któż z nas, choć raz nie dał się złapać na ten lep?
więcej