Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
 Golarki - praktyczny prezent PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Golarki - praktyczny prezent Wybór prezentu dla mężczyzny często bywa kłopotliwy. Jeśli brakuje nam fantazji, kupujemy krawat, skarpetki albo jakiś kosmetyk. Na pewno niebanalnym prezentem byłaby nowoczesna maszynka do golenia. Prezent praktyczny i elegancki, dzięki któremu twój ukochany mężczyzna poczuje się komfortowo. Zabieg golenia nie tylko daje świeży i estetyczny wygląd, ale działa jak odmładzający, zapobiegający zmarszczkom masaż. więcej
 Miesiąc na podwyższonych obrotach - przedświąteczne promocje PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Miesiąc na podwyższonych obrotach - przedświąteczne promocje W grudniu we wszystkich niemal branżach obroty ruszają pełną parą. Niektóre firmy wprowadzają przedświąteczne obniżki cen. Dlaczego obniżają ceny skoro popyt rośnie? - Chcemy przyciągnąć klientów do nas, wyróżnić się od konkurencji - tłumaczą handlowcy. Ale nie wszyscy. W niektórych branżach ceny przed świętami rosną.

Grudzień to szczególny czas w handlu, więcej
 Najstarszy napój świata PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Najstarszy napój świata Herbata jest najstarszym napojem świata. Na początku znali ją tylko Chińczycy. Stała się częścią ich życia intelektualnego i artystycznego. Jest tematem poezji i malarstwa. Rozwinął się specjalny ceremoniał przyrządzania i picia herbaty.

Chiński cesarz Szen Nung zatrzymał się w cieniu jednego z drzew, aby odpocząć podczas podróży i zrobić sobie coś do picia. więcej
 Pachnące drzewko PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Pachnące drzewko Zapach choinki, obok woni potraw wigilijnych, jest czymś, co pamięta się przez całe życie. Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez pachnącego drzewka. Świerk, jodła czy sosna, ubrana w bombki i kolorowe ozdoby, w każdym domu zajmuje honorowe miejsce. Bez choinki i prezentów, które wokół niej ustawiamy, święta nie miałyby swego niepowtarzalnego klimatu.

więcej
 Sezon narciarski rozpoczęty PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Sezon narciarski rozpoczęty Wybór nart to nie lada problem - musimy zdecydować się, jakiej firmy sprzęt wybrać oraz jaki model nart jest dla nas najodpowiedniejszy. Co sezon producenci przygotowują nowości. Kto gubi się w gąszczu ofert salonów narciarskich, niech przeczyta nasz przewodnik po najnowszych modelach nart.

Kiedy kupujemy narty, powinniśmy zdecydować się, na czym najbardziej nam zależy: więcej
 Prezenty Gwiazd PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Prezenty Gwiazd Lubimy święta. Lubimy dawać i dostawać prezenty. Jednak wybór odpowiednich podarków nie jest sprawą prostą. Jak radzą sobie z nią gwiazdy? Czym kierują się przy wyborze prezentów dla najbliższych? Co podarują im w te święta? Jakie są ich wymarzone prezenty? Na te pytania odpowiedziało nam osiem znanych osób.

Ewa Bem, piosenkarka:

Ja kupuję prezenty więcej
 Nie handluj w niedziele PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Nie handluj w niedziele Dla mnie to głupota - zagaił kierowca, gdy utkwiliśmy w korku. W radiu mówiono akurat o zakazie handlu w niedzielę. - Jedni ustawę uchwalają, drudzy za miesiąc ją obalają, a my za to wszystko płacimy! I to ile! - Taksówkarz trafił w sedno, bez studiów ekonomicznych i sztabu politycznych doradców. Pozostaje pytanie: Dlaczego do równie logicznego wniosku nie doszli uczeni posłowie? więcej
 Prawa niemieckiego konsumenta PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Prawa niemieckiego konsumenta Niemcy stawiają na jakość

Państwo niemieckie bardzo dba o konsumenta. Do tego stopnia, że dawne Ministerstwo Wyżywienia, Rolnictwa i Lasów zamieniono w Niemczech na Ministerstwo Ochrony Konsumenta, Wyżywienia i Rolnictwa. Dlaczego? Bo od czasu kryzysu związanego z chorobą szalonych krów prawa konsumenta w Niemczech są najważniejsze. Teraz priorytetem nowego ministerstwa jest ich ochrona. więcej
 Zakupy z Justyną Steczkowską PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Zakupy z Justyną Steczkowską POLSKA ELEGANCJA

ŚWIAT KONSUMENTA: Czy lubisz zakupy?
JUSTYNA STECZKOWSKA:
Lubię, jak każda kobieta. Bardzo często mam odwieczny kobiecy dylemat, iż nie mam w co się dzisiaj ubrać, dlatego też staram się co jakiś czas kupić coś nowego, aby ten dylemat pogłębić (cha, cha...).

ŚK: Czym są dla Ciebie zakupy?
JS:
Zakupy to pewna sfera intymności. więcej
 Płyty na gwiazdkę - Świat Muzyki PRO-TEST: Nr 4 grudzień 2001 Płyty na gwiazdkę - Świat Muzyki Chcemy zaprezentować Państwu nowości ze Świata Muzyki. Mamy nadzieję, że choć trochę pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej płyty na odpowiednią okazję: czy to do samochodu, czy na romantyczną kolację lub prezent gwiazdkowy.


DEZIRE "Gryź"

Czy to będzie nowa gwiazda polskiej sceny muzycznej? Tego dziś nie wie nikt. Nie chciałbym prorokować, więcej