Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Kupujemy radio samochodowe Auto-muzyka PRO-TEST: Nr 2 (63) luty 2007 Kupujemy radio samochodowe Auto-muzyka Dzisiejsze radia samochodowe zaskakują nas coraz nowszymi funkcjami. Jak się w nich połapać? Które radio będzie dla nas najlepsze?

Dźwięk

Co jest najważniejsze w radiu samochodowym? Jakość dźwięku - twierdzą zgodnie sprzedawcy, którzy na co dzień doradzają konsumentom kupującym samochodowy sprzęt audio. - Kiedy ja wybieram radio, zależy mi na więcej
Kupujemy zmywarkę do zabudowy Nowoczesna pomywaczka PRO-TEST: Nr 1 (62) Styczeń 2007 Kupujemy zmywarkę do zabudowy Nowoczesna pomywaczka Zmywarka zaoszczędzi nam pracy. Zaoszczędzi też czas, który przeznaczylibyśmy na ręczne zmywanie. Ale nie tylko - zmywarka zaoszczędzi też pieniądze, bo - jeśli jest stosowana w prawidłowy sposób - zużywa mniej wody niż podczas ręcznego mycia naczyń. Tylko jaką zmywarkę wybrać?

- Sama decyzja o zakupie zmywarki jest już bardzo dobrym wyborem. Jest wiele powodów, więcej
Kupujemy telewizor Plazma czy LCD? PRO-TEST: Nr 12 (61) grudzień 2006 Kupujemy telewizor Plazma czy LCD? Nowy telewizor na święta? Czemu nie. Wiele osób właśnie teraz staje przed dylematem: jaki telewizor wybrać? A wybór jest rzeczywiście niełatwy, bo producenci prześcigają się w unowocześnianiu swoich produktów i stosowaniu coraz to nowszych technologii.

Do wyboru mamy trzy główne rodzaje telewizorów: kineskopowe (przez dziesiątki lat mieliśmy do czynienia jedynie więcej
Kupujemy robot kuchenny Pomoc w kuchni PRO-TEST: Nr 11 (60) listopad 2006 Kupujemy robot kuchenny Pomoc w kuchni Kroi, uciera, rozdrabnia, miksuje, miesza, ugniata, ubija, sieka - robot jest w kuchni niezastąpioną pomocą. Jaki wybrać, żeby wyręczał nas jak najlepiej?

W tym artykule:

- Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, żeby nie przepłacić
- Dowiesz się, co radzą sprzedawcy zajmujący się sprzętem kuchennym i jakie widzą plusy i minusy poszczególnych marek robotó więcej
Kupujemy suszarkę Susz włosów busz PRO-TEST: Nr 7-8 (57) lipiec-sierpień 2006 Kupujemy suszarkę Susz włosów busz Kolorowe, o wymyślnych kształtach, z kosmicznie wyglądającymi nasadkami, licznymi funkcjami do wyboru, jonizujące, z dyfuzorem… - takie są suszarki do włosów. Jaką więc wybrać? Podjęcie decyzji wydaje ci się trudne? Czytaj więc dalej, a zmienisz zdanie. więcej
Kupujemy blender Blenderrrr… PRO-TEST: Nr 6 (56) czerwiec 2006 Kupujemy blender Blenderrrr… Jest niezastąpiony w kuchni, jeśli chodzi o przyrządzanie owocowych koktajli, warzywnych kremowych zup, sosów, a nawet lodów. Z łatwością rozkruszy mrożone truskawki i twardy lód. Mowa o blenderze.

Blender służy do rozdrabniania gotowanych warzyw i mięsa, a także owoców, przyrządzania lodów i koktajli. Niektóre blendery mają specjalny filtr, dzięki któremu oddzielą więcej
Otwarte oprogramowanie Fenomen otwartego kodu PRO-TEST: Nr 6 (56) czerwiec 2006 Otwarte oprogramowanie Fenomen otwartego kodu Tworzą je tysiące ludzi z całego świata, nie biorąc za swoją pracę ani grosza. Microsoft i inne wielkie koncerny robią wszystko, by je zniszczyć. Są darmowe i dostępne z każdego miejsca na Ziemi, a nad ich fenomenem zastanawiają się najwybitniejsi socjologowie świata. To nie futurystyczna wizja nowej rzeczywistości, ale obraz istniejącej idei Otwartego Oprogramowania.

więcej
 Nowa era telekomunikacji - VoIP PRO-TEST: Nr 10 (48) październik 2005 Nowa era telekomunikacji - VoIP Na polskim rynku telekomunikacyjnym w ostatnim czasie dzieje się dużo i ciekawie. Najpierw zniesiono monopol Telekomunikacji Polskiej na połączenia międzymiastowe za sprawą między innymi Tele2 i Netii, a teraz, jak grzyby po deszczu, wyrosły firmy oferujące bardzo konkurencyjną dla TP i innych operatorów ofertę telefonii internetowej zwanej VoIP.

Konkurencyjność ta polega więcej
Kupujemy ekspres do kawy Ekspresowe zakupy PRO-TEST: Nr 7-8 (46) lipiec sierpień 2005 Kupujemy ekspres do kawy Ekspresowe zakupy Aromat kawy wprawi nas w dobry nastrój, a mała czarna postawi rano na nogi. Dlatego warto sprawić sobie ekspres do kawy, by codziennie móc cieszyć zmysły wspaniałym naparem. Wybór ekspresów jest duży. Jaki więc wybrać?

I jak wybierać: Na co zwracać uwagę podczas zakupu ekspresu do kawy? Jaki rodzaj ekspresu będzie odpowiedni dla nas? I w końcu jakiej więcej
Kupujemy okap Zakup, który wciąga PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Kupujemy okap Zakup, który wciąga Jak wybrać dobry okap, który będzie usuwał kuchenne zapachy i nie pozwoli tłustemu kurzowi osiadać na meblach i ścianach? Jaki kupić, żeby nie przepłacić, a jednocześnie zyskać sprzęt o optymalnych do naszej kuchni parametrach? Jakiej marce zaufać?

O to wszystko zapytaliśmy sprzedawców zajmujących się okapami w dużych sieciach sklepów AGD. Oni, więcej