Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
 Domowe sekrety - Prezent-acja dobrych manier PRO-TEST: Nr 3 (31) marzec 2004 Domowe sekrety - Prezent-acja dobrych manier Dostawanie i dawanie prezentów to jedna z przyjemniejszych rzeczy w życiu. Ale jeśli nie znamy odpowiednich zasad savoir vivre'u, prezent może przysporzyć więcej zakłopotania niż przyjemności.
więcej
 Apteka domowa - Sposoby na zahartowanie PRO-TEST: Nr 3 (31) marzec 2004 Apteka domowa - Sposoby na zahartowanie Skąd bierze się wrażliwość dzisiejszej generacji, skąd ta uderzająca łatwość nabawiania się wszelkich chorób? Powodem jest brak hartowania. Czujemy dotkliwie każdą zmianę powietrza; przejściom z jednej pory roku do drugiej towarzyszy zwykle zaziębienie, katar. Dla usunięcia tego nędznego stanu potrzeba koniecznie hartować się. więcej
 Masz to w nosie - katar PRO-TEST: Nr 3 (31) marzec 2004 Masz to w nosie - katar Katar to jedna z częstszych infekcji, jakie dopadają nas szczególnie teraz, kiedy za oknem zimno. Każdy dorosły ma katar średnio trzy razy w roku, a dzieci jeszcze częściej.
więcej
 Alergia zamiast dżumy PRO-TEST: Nr 3 (31) marzec 2004 Alergia zamiast dżumy rozmowa ze specjalistą alergologiem, prof. dr hab. nauk med. Edwardem Zawiszą z Akademii Medycznej w Warszawie

Świat Konsumenta: W dzisiejszych czasach alergia to jedna z najbardziej popularnych chorób. Słyszał o niej każdy - to kwestia nagłośnienia przez media, czy też liczba alergii rzeczywiście jest duża?
Prof. Edward Zawisza:
W tej chwili na świecie (i w Polsce) więcej
 Dzieła ciała - kolczyk i tatuaż PRO-TEST: Nr 3 (31) marzec 2004 Dzieła ciała - kolczyk i tatuaż Kolczyki w sutkach, a nawet w łechtaczce lub penisie? Wierna kopia portretu Mona Lisy na plecach? To dla profesjonalnego studia tatuażu i piercingu bułka z masłem.

Mimo że wchodząc do Europy powinniśmy się wstydzić wielu rzeczy, jak choćby stanu dróg, to poziom oferowanych w owych studiach usług nie odbiega od europejskich standardów.

Wszystko na ciele więcej
 Lek na przeziębieni-NIE PRO-TEST: Nr 2 (30) luty 2004 Lek na przeziębieni-NIE Chyba każdy z nas zna te objawy doskonale: katar, ból gardła i kaszel - to przeziębienie, które dopada większość z nas co najmniej raz w roku. Jak się go pozbyć? więcej
 Przez żołądek do serca - afrodyzjaki PRO-TEST: Nr 2 (30) luty 2004 Przez żołądek do serca - afrodyzjaki Naturalne, legendarne i chemiczne. Mają za zadanie rozpalać żądze i sprawiać, by nikt nie oparł się naszemu urokowi. Czy jednak rzeczywiście są idealnym lekiem na ten odwieczny ambaras, "żeby dwoje chciało naraz"?

Ratunek w zasięgu ręki

Od zarania ludzkości jeden osobnik marnotrawi swój czas i siły po to, by uwieść drugiego. W celu matrymonialnym, więcej
kobieta i mężczyzna. Co konsument nosi... w sobie? PRO-TEST: Nr 1 (29) styczeń 2004 kobieta i mężczyzna. Co konsument nosi... w sobie? Dlaczego kobiety uwielbiają kupować ubrania, a mężczyźni wszystko, co jest zmechanizowane? Dlaczego mężczyzna bez problemu uruchomi nową zmywarkę, a dla kobiety jest to kłopot? Dlaczego mężczyźni lubią wszelkie zabawki na baterie, a kobiety potrafią godzinami rozmawiać przez telefon?

Takie pytania można stawiać w nieskończoność, bo różnice zachowań między płciami widać wszędzie: w domu, sklepie, pracy, na przyjęciu. więcej