Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
 Spaleni słońcem - kremy po opalaniu PRO-TEST: Nr 7 (23) lipiec 2003 Spaleni słońcem - kremy po opalaniu Rozgrzane letnim słońcem ciało potrzebuje ochłody i nawilżenia. To zadanie dla kremu po opalaniu.

Oczywiście świeżo opaloną skórę możemy posmarować zwykłym balsamem do ciała. Czasem jednak odczujemy na skórze niemiłe uczucie rozgrzania. Dlatego po opalaniu lepiej sprawdzają się balsamy specjalnie na takie okazje przeznaczone. Są mniej tłuste, o lżejszej konsystencji, więcej
 Słońce z filtra - kremy do opalania PRO-TEST: Nr 7 (23) lipiec 2003 Słońce z filtra - kremy do opalania Wygrzewamy się na plaży, pod stopami czujemy ciepły piasek, a na skórze - gorące promienie letniego słońca. Można zapomnieć o całym bożym świecie... Ale uwaga, nie wolno nam zapomnieć tylko o jednym - o ochronnym kremie z filtrem przeciwsłonecznym.

Zbyt duże dawki słońca sprawiają, że nasza skóra szybciej się starzeje. W najgorszym wypadku mogą doprowadzić do powstania raka skóry. więcej
 Pigułka na schudnięcie? PRO-TEST: Nr 6 (22) czerwiec 2003 Pigułka na schudnięcie? "Schudniesz w rekordowym czasie", "pożeracz tłuszczu", "stracisz na wadze podczas snu" - to tylko niektóre z niewiarygodnych obietnic producentów środków na odchudzanie. Trudno w nie uwierzyć, ale... nie każdemu - osoby marzące o smukłej sylwetce chwycą się wielu sposobów, by ją osiągnąć, nawet tak nieracjonalnych.

Wiele osób chcących schudnąć uwierzy w opowieści więcej