Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test napojów izotonicznych W pocie czoła PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Test napojów izotonicznych W pocie czoła Podczas dużego wysiłku fizycznego, w ciepły dzień, tracimy około litra potu na godzinę, a w ekstremalnych przypadkach - nawet ponad dwa, trzy litry. To prowadzi do odwodnienia organizmu i obniża zdolność do wysiłku. Może nawet zagrażać zdrowiu. Jak najskuteczniej uzupełniać te braki?

Co to jest napój izotoniczny?

więcej
herbata owocowa Owocowy napar PRO-TEST: Nr 4 (32) kwiecień 2004 herbata owocowa Owocowy napar Herbata owocowa jest smaczna, zazwyczaj zdrowsza od czarnej i bardziej orzeźwiająca. Dlatego kiedy chce nam się pić, warto sięgnąć właśnie po nią.
więcej
 Złoty napar - herbata PRO-TEST: Nr 3 (31) marzec 2004 Złoty napar - herbata Herbatę uprawia się w wielu krajach świata. To między innymi od kraju i regionu jej pochodzenia zależy, jaki smak, aromat i kolor będzie miał napar, który pijemy. Nie bez znaczenia jest też czas i rodzaj procesu fermentacji i suszenia. więcej
 Czarna tajemnica - kawa PRO-TEST: Nr 2 (30) luty 2004 Czarna tajemnica - kawa Zdrowa czy niezdrowa? Mimo że kawa należy do jednych z najlepiej zbadanych produktów żywnościowych, wciąż krąży wiele mitów na temat jej oddziaływania na zdrowie, a naukowcy co jakiś czas zaskakują nas jakąś nowoodkrytą właściwością czarnego naparu.
więcej