Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Kupujemy farbę do wnętrz Biało na białym PRO-TEST: Nr 3 (75) marzec 2008 Kupujemy farbę do wnętrz Biało na białym Mniej czy bardziej matowa? Tania czy droga? Akrylowa, winylowa czy lateksowa? Wybór farby do malowania wnętrz nie jest prosty. Ale bardzo ważny, bo to od niego zależy, czy malowanie ścian przebiegnie sprawnie i czy z efektu będziemy mogli cieszyć się przez długie lata.

Jaką więc wybrać farbę? O poradę poprosiliśmy sprzedawców, którzy na co dzień zajmują więcej
Kupujemy grill Wielkie grillowanie PRO-TEST: Nr 4 (65) kwiecień 2007 Kupujemy grill Wielkie grillowanie Wybór grillów jest ogromny: od węglowych przez gazowe po elektryczne; od stalowych po żeliwne; od malutkich, a nawet jednorazowych po ogromne, dwupoziomowe; od okrągłych beczkowych po prostokątne. Jaki więc kupić?

Potrawy z każdego grilla wyjdą równie smacznie i zdrowo - są niezwykle aromatyczne i zawierają mało tłuszczu (do pieczenia nie musimy go używać, więcej
Świetlówki energooszczędne Zakup na lata świetlne PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Świetlówki energooszczędne Zakup na lata świetlne Przepaliła się żarówka? Trzeba kupić nową. Tylko jaką wybrać? Coraz częściej wybór pada na świetlówkę energooszczędną. Wprawdzie więcej za nią zapłacimy w sklepie, ale na dłuższą metę sporo zaoszczędzimy na jej zakupie. Teraz pozostaje jeszcze tylko jedno pytanie: świetlówka jakiej marki będzie najlepszym wyborem?

Świetlówkę energooszczędną warto wybrać więcej
 Nie lej wody! Czyli 21 sposobów na oszczędzanie wody PRO-TEST: Nr 12 (50) grudzień 2005 Nie lej wody! Czyli 21 sposobów na oszczędzanie wody Ile z naszych pieniędzy spływa do kanalizacji? Jeśli wyobrazimy sobie, że zamiast wody z kranu płyną pieniądze, które na nią wydajemy, możemy się przerazić. Ale wprowadzenie w życie choćby jednego czy dwóch z wymienionych tutaj sposobów na oszczędzanie wody, przyniesie już zauważalne różnice w wydatkach ponoszonych na ten coraz bardziej deficytowy i coraz droższy towar. więcej