Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Płyn do spryskiwaczy Czym pryskasz? PRO-TEST: Nr 1 (40) styczeń 2005 Płyn do spryskiwaczy Czym pryskasz? Zimą, szczególnie gdy temperatura nie spada poniżej zera, częściej używamy płynu do spryskiwaczy, żeby przetrzeć zabrudzone szyby naszych pojazdów. Taki zimowy płyn powinien dobrze czyścić i nie zamarzać. Ale nie mniej ważny jest jego zapach i skład taki, aby jak najmniej szkodził.

Zauważyłam niepokojące skutki działania płynów do spryskiwaczy samochodowych więcej
nowy samochód Mały a przestronny PRO-TEST: Nr 11 (38) listopad 2004 nowy samochód Mały a przestronny Renault Modus to nowy model małego - choć tak naprawdę w środku bardzo przestronnego - kompaktowego auta miejskiego.
więcej
test samochodu Suzuki Liana PRO-TEST: Nr 11 (38) listopad 2004 test samochodu Suzuki Liana Od lipca możemy kupić w Polsce nowy rodzinny samochód dostępny w dwóch wersjach: sedan i hatchback, o pojemności silnika 1.6 i mocy 106 KM - to nowy Suzuki Liana.

Testowana przez nas wersja Liany to czterodrzwiowy sedan. Dzięki wysoko poprowadzonej linii dachu jest to samochód bardzo przestronny - wygodnie się do niego wsiada i wygodnie podróżuje, zarówno z przodu, jak i z tył więcej
 Kierowcy na gazie - samochody na gaz PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 Kierowcy na gazie - samochody na gaz Po naszych drogach jeździ już ponad milion aut na gaz. Co roku ich liczba rośnie o blisko 200 tys. Już w tej chwili Polska zajmuje po Włoszech drugie miejsce w Europie pod względem liczby samochodów napędzanych LPG (Liquid Petroleum Gas). więcej