Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Artykuły: Podróże
Udostepnij
Artykuły: Nieznane fakty o znanych miastach PRO-TEST: Nr 10 (92) październik 2009
 Podróże Podróże Nieznane fakty o znanych miastach Czy na pewno wiesz już wszystko o znanych metropoliach? Okazuje się, że wiele miast – i tych bliskich, i dalekich – wciąż kryje niezwykłe miejsca, o których słyszało jeszcze niewielu.
Sposób na jesienną chandrę? Podróże – niezależnie od tego, czy bliskie czy dalekie, na długo czy na krótko – z pewnością oderwą od szarej codzienności. Oto garść ciekawostek przygotowanych przez międzynarodowy portal turystyczny HolidayCheck ku inspiracji dla spragnionych nowych odkryć fanów wielkich miast.
1. Nowy Jork: Muzeum Seksu

Nowy Jork odwiedza co roku niemal 40 mln turystów na świecie. Większość z nich obiera za kierunek zwiedzania typowe miejsca takie jak: Empire State Building, Time Square czy Statuę Wolności. Tymczasem warto zaliczyć też i te mniej konwencjonalne, jakim jest na przykład Muzeum Seksu przy Piątej Alei. Jego lokalizacja wydaje się nieprzypadkowa. Krążą plotki, że jeszcze w latach 90. na ostatnim piętrze tego budynku wynajmowano pokoje na godziny… Obecnie mieści się tu muzeum poświęcone w całości odkrywaniu historii i ewolucji ludzkiej seksualności. Za niezbyt wygórowaną cenę 14 dolarów obejrzymy prezerwatywy, zdjęcia i filmy erotyczne z różnych epok, wibratory, ubrania, kostiumy oraz dzieła sztuki z wielu krajów. Wstęp dozwolony od 18 lat ...Czy chcesz poznać pełną treść tego artykułu? Musisz dokonać jego zakupu.
Opłaty możesz dokonać przelewem lub kartą

Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 10 (92) październik 2009
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Podróże
Nieznane fakty o znanych miastach

Pojedynczy artykuł w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
0,00 zł
49,00 zł