Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Artykuły: Podróże
Udostepnij
Artykuły: Nieznane fakty o znanych miastach PRO-TEST: Nr 10 (92) październik 2009
 Podróże Podróże Nieznane fakty o znanych miastach Czy na pewno wiesz już wszystko o znanych metropoliach? Okazuje się, że wiele miast – i tych bliskich, i dalekich – wciąż kryje niezwykłe miejsca, o których słyszało jeszcze niewielu.
Sposób na jesienną chandrę? Podróże – niezależnie od tego, czy bliskie czy dalekie, na długo czy na krótko – z pewnością oderwą od szarej codzienności. Oto garść ciekawostek przygotowanych przez międzynarodowy portal turystyczny HolidayCheck ku inspiracji dla spragnionych nowych odkryć fanów wielkich miast.
1. Nowy Jork: Muzeum Seksu

Nowy Jork odwiedza co roku niemal 40 mln turystów na świecie. Większość z nich obiera za kierunek zwiedzania typowe miejsca takie jak: Empire State Building, Time Square czy Statuę Wolności. Tymczasem warto zaliczyć też i te mniej konwencjonalne, jakim jest na przykład Muzeum Seksu przy Piątej Alei. Jego lokalizacja wydaje się nieprzypadkowa. Krążą plotki, że jeszcze w latach 90. na ostatnim piętrze tego budynku wynajmowano pokoje na godziny… Obecnie mieści się tu muzeum poświęcone w całości odkrywaniu historii i ewolucji ludzkiej seksualności. Za niezbyt wygórowaną cenę 14 dolarów obejrzymy prezerwatywy, zdjęcia i filmy erotyczne z różnych epok, wibratory, ubrania, kostiumy oraz dzieła sztuki z wielu krajów. Wstęp dozwolony od 18 lat ...Czy chcesz poznać pełną treść tego artykułu? Musisz dokonać jego zakupu.
Opłaty możesz dokonać przelewem lub kartą
Z Waszych wpłat finansujemy kolejne testy
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 10 (92) październik 2009
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Podróże
Nieznane fakty o znanych miastach

Pojedynczy artykuł w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
0,00 zł
49,00 zł