Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Artykuły:
Udostepnij
Artykuły: W samochodowej sieci PRO-TEST: Nr 10 (37) październik 2004
W samochodowej sieci A na początku było koło - aż prosi się by tak właśnie powiedzieć, poruszając tematykę motoryzacji. To od koła wzięły początek wszystkie próby tworzenia pojazdów. Koła miały wozy i karety. Mają je też samoloty i oczywiście samochody.

O ile dawniej łatwo było dokonać wyboru swojego pojazdu, o tyle obecnie przy natłoku zarówno informacji, jak i licznych marek samochodów, nie jest to łatwe. Producenci i dealerzy prześcigają się w formach promowania swoich samochodów. W dobie rozwoju technologii nie wystarczają już tradycyjne formy prezentowania produktów. Każdy szanujący się dealer ma swoją stronę internetową. Jednak nie o takiej tytułowej sieci będziemy tu mówić.
Sposobów i miejsc kupienia wymarzonego pojazdu jest obecnie dość sporo. Można nabyć auto nowe, jak i używane. I to głównie przy tych drugich mogą czekać nas niespodzianki - raczej mało przyjemne. Choć sprzedawca w komisie zapewnia nas, jaki to dobry samochód, to o jego stanie faktycznym przekonamy się dopiero podczas eksploatacji.
Co więc powinniśmy zrobić, gdy nasze auto okaże się wadliwe?