Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Testy: Gdzie znaleźć szczęście
Testy: 5 praktycznych porad PRO-TEST: Nr 6 (200) czerwiec 2019
 Gdzie znaleźć szczęście Gdzie znaleźć szczęście 5 praktycznych porad Jak stworzyć przyjazny dom?

Zreorganizuj miejsce – Reorganizacja i udoskonalenie domu pomagają stworzyć wrażenie większej przestrzeni i są prostym sposobem na poprawę naszego poziomu zadowolenia.

Wygospodaruj czas na zmiany – Zainwestowanie czasu i energii w modernizację domu i dostosowanie go do naszych potrzeb to inwestycja w nasze szczęście, nawet jeśli sam proces nie zawsze sprawia nam przyjemność!

Zapraszaj osoby, z którymi czujesz się dobrze – W naszych domach panuje szczęśliwsza atmosfera, jeśli są otwarte na innych. Zwiększa to poczucie dumy z naszych czterech kątów, a także emocjonalną więź z danym miejscem.

Wprowadź odrobinę natury – Zieleń ma ogromne znaczenie dla naszego poczucia szczęścia. Nawet jeśli nie mamy ogrodu lub balkonu, wystarczy postawić kilka roślin w domu, a poprawią one nasze samopoczucie.

Nadaj osobisty charakter – Bez względu na to, czy wynajmujemy, czy posiadamy cztery kąty, dodanie osobistych akcentów – począwszy od malowania ścian po wieszanie zdjęć bliskich nam osób – sprawi, że nasze domy będą szczęśliwsze.

Dodatki do artykułu 5 praktycznych porad