Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Testy: Konsument w Korei
Testy: Ile to kosztuje? PRO-TEST: Nr 5 (44) maj 2005
 Konsument w Korei Konsument w Korei Ile to kosztuje? Ile to kosztuje?
(1 $ = ok. 1 tys. wonów)

chleb - 3-6 $
ser żółty (900 g) - 23 $
masło - 2-4 $
mleko - 1,7-2 $
szynka (małe opak.) - 4-8 $
ziemniaki - 2,5-3 $
coca-cola (1 l) - 2,5 $
muzyka na CD - 15 $
proszek do prania (2,5 kg) - 10-16 $
pasta do zębów - 2,5-5 $
filiżanka kawy - 2,5-8 $
obiad w restauracji koreańskiej - 20-30 $
pizza - 13-15 $ (mała), 20-25 $ (duża)
Dodatki do artykułu Ile to kosztuje?