Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
 Rok wydania: 2009 Praca zbiorowa Dieta albo Cud. Test 42 diet
Nasza cena: 29,90 zł Cena na okładce: 34,90 zł data wydania: 01.07.2009 r. ISBN: 978-83-929096-0-6 liczba stron: 220 format książki: 150x230 mm rodzaj okładki: twarda wydanie: pierwsze
Po raz kolejny postanawiasz schudnąć. Wybierasz dietę, która najbardziej Ci odpowiada, lecz z pewnością nie przypuszczasz, że większość metod odchudzających pozbawiona jest podstaw merytorycznych, ignoruje normy żywieniowe i nie dba o Twoje zdrowie!

Książka „Dieta albo cud. Test 42 diet” to przygotowana specjalnie dla Ciebie profesjonalna ocena 42 najpopularniejszych programów żywieniowych. Czy wiesz, że wśród najgorzej ocenionych planów odchudzających znalazły się także te najpopularniejsze?

Dzięki tej książce poznasz również nieznane Ci dotąd fakty dotyczące produktów, które jadasz każdego dnia. Rozwiejemy wątpliwości i obalimy mity na temat żywności. Przyjrzymy się wciąż powtarzanym stereotypom i podpowiemy, które z nich są prawdziwe, a które z prawdą mają niewiele wspólnego. Produkty z Twojej codziennej listy zakupów rozłożymy na czynniki pierwsze i pokażemy Ci, co tak naprawdę kryją. Już nigdy nie dasz się oszukać!

* * *


„Dieta albo cud. Test 42 diet” została opracowana przez ekspertów w dziedzinie dietetyki z poradni dietetycznej Dietosfera oraz przez miesięcznik „Świat Konsumenta” i Fundację PRO-TEST, należącą do międzynarodowej organizacji testującej produkty, ICRT.