Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
 Rok wydania: 2015 Praca zbiorowa Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji
Nasza cena: 19,90 zł data wydania: 01.06.2015 r. ISBN: 978-83-929096-3-7 liczba stron: 212 format książki: 145x205mm rodzaj okładki: miękka wydanie: drugie

O czym i dla kogo jest “Dieta bez diety"?


  • "Dieta bez diety" pokazuje, jak odróżnić pełnowartościowe produkty, które sprzyjają szczupłej figurze, od tych dla niej niekorzystnych.

  • Chcesz schudnąć, ale bez stosowania uciążliwych diet? W takim razie to książka właśnie dla ciebie. "Dieta bez diety" pokazuje, jak osiągnąć szczupłą sylwetkę "przy okazji". Nie wyznacza męczących zaleceń, nie nakazuje liczenia kalorii, nie każe ci rezygnować z twoich ulubionych dań i przysmaków. W prosty i przejrzysty sposób pokazuje, co jeść, a czego unikać.

  • "Dieta bez diety" proponuje praktyczną pomoc w codziennych wyborach. Ułatwia kupowanie i przygotowywanie potraw.

  • Dzięki dużym zdjęciom widzisz, w jaki sposób możesz zastąpić produkt niekorzystny dla sylwetki takim, który pomoże ci schudnąć i pozostać szczupłym. Okazuje się, że ta alternatywa wcale nie musi być niesmaczna czy kłopotliwa w przygotowaniu. Zapewne nie raz ta książka cię zaskoczy. Bo któżby przypuszczał, że hamburger czy czekolada mogą być dla nas dobre, mimo że chcemy schudnąć?

  • A to wszystko podane przyjaznym językiem, lekkim stylem i z odrobiną luzu. Zresztą zajrzyj dalej, a przekonasz się.