Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 3 (131) marzec 2013
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test telefonów komórkowych PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Test telefonów komórkowych 16 KOMÓREK W TEŚCIE: Czy koniecznie musisz kupować smartfon, jeśli wcale nie potrzebujesz wszystkich jego funkcji? Okazuje się, że wciąż masz spory wybór zwykłych, niewielkich i tanich komórek, jeżeli telefonu potrzebujesz po prostu do prowadzenia rozmów i korzystania z SMS-ów.

Surowe kryteria testów Fundacji Pro-Test pozwoliły na wyłonienie najlepszej komórki więcej
 Test lodówek do zabudowy PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Test lodówek do zabudowy 21 CHŁODZIARKO-ZAMRAŻAREK W TEŚCIE: Różnica w poborze prądu między najmniej a najbardziej oszczędną lodówką w teście jest ponad dwukrotna. Najlepsza lodówka deklasuje swoich rywali z testu. W dodatku to jeden z tańszych modeli.

Lodówka do zabudowy jest – jak sama nazwa wskazuje – wbudowana w kuchenne szafki, a jej front schowany za drzwiami, takimi, jak więcej
 Test opon letnich 2013 PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Test opon letnich 2013 36 OPON W TEŚCIE: To od opon zależy, czy zdążysz zatrzymać samochód, by uniknąć wypadku. Test nie pozostawia złudzeń. Dwa samochody, różne opony: pierwszy sprawnie hamuje na mokrej jezdni; drugi potrzebuje dodatkowych 15 metrów, aby stanąć. To cztery długości samochodu.

Taka symulacja hamowania w warunkach testowych na prawdziwej drodze może mieć dramatyczne więcej
 Jajo PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Jajo W roli pisanki czy na wielkanocnym stole – jajko nieodłącznie należy do świąt. Oto garść informacji, które pomogą ci wybrać najlepsze jajka na Wielkanoc.   Każde sprzedawane jajko ma pieczątkę. Na niej zawarte są informacje, dzięki którym możemy dowiedzieć się, skąd jajo pochodzi i w jaki sposób hodowano kurę, która je zniosła.   Pierwsza więcej
 Szybka pożyczka PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Szybka pożyczka Bierzesz szybką pożyczkę przed świętami, a firma pożyczkowa żąda opłaty jeszcze przed podpisaniem umowy? To dla ciebie duże ryzyko – ostrzegają Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).   UKNF i UOKiK przed świętami zwracają uwagę na ryzyko związane z korzystaniem z usług firm więcej
 Mało znane warzywo PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Mało znane warzywo Brokuł (Brassica oleracea) to krewny… kapusty. Ma długą, mięsistą łodygę zakończoną kwiatostanem w pięknym, zielonym kolorze.   Skąd brokuł przywędrował na nasze stoły? To do końca nie jest jasne, ale podejrzewa się, że z Cypru. Powszechnie uprawiali go też starożytni Grecy i Rzymianie.   Brokuł najczęściej jada się po krótkim gotowaniu. więcej
 Kontrola  ubrań PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Kontrola ubrań Nie można ufać oznaczeniom na metkach ubrań – wynika z kontroli produktów włókienniczych przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową.

Kupujesz bawełniane spodnie dla dziecka? Może okazać się, że materiał, z którego je uszyto, składa się w 53% z poliestru.

Poliester zamiast bawełny

To tylko jeden z przykładów tego, więcej
 Test stoków narciarskich w Austrii 2013 PRO-TEST: Nr 3 (131) marzec 2013 Test stoków narciarskich w Austrii 2013 860 km tras narciarskich, 270 wyciągów , 4500 armatek śnieżnych – a to wszystko 11 godzin jazdy samochodem od Warszawy: Region narciarski Skiamadé – czego możemy się w nim spodziewać? Nasz test siedmiu miejscowości w rejonie Salzburger Sportwelt pokazuje, gdzie warto zjeżdżać.

Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na narty i snowboard w Alpy. Wielu wybiera Austrię. więcej