Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 11 (138) listopad 2013
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
49,00 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test golarek elektrycznych PRO-TEST: Nr 11 (138) listopad 2013 Test golarek elektrycznych 18 GOLAREK W TEŚCIE: Sprawdź, które dwie golarki elektryczne okazały się bardzo dobre. Zanim kupisz nową golarkę, dowiedz się też, jakie są cztery modele, które w teście wypadły najgorzej.

Powierzyliśmy 18 golarek dostępnych na polskim rynku ekspertom ze akredytowanego laboratorium. Wśród modeli, które postanowiliśmy dokładnie sprawdzić, znalazły się więcej
 Test fotelików samochodowych 2013 PRO-TEST: Nr 11 (138) listopad 2013 Test fotelików samochodowych 2013 15 FOTELIKOW W TEŚCIE: Bezpieczny czy nie? Kiedy kupujesz fotelik samochodowy, nie widzisz, jak zachowa się w razie wypadku. Dlatego przed zakupem sprawdź w teście, czy wybrany przez ciebie fotelik ochroni twoje dziecko.

Aż cztery z 15 przetestowanych fotelików okazały się niedostateczne. Bardzo dobry jest tylko jeden model.

Ciężki żywot manekina więcej
 Test miniwież hi-fi PRO-TEST: Nr 11 (138) listopad 2013 Test miniwież hi-fi 13 WIEŻ W TEŚCIE: Miniwieże potrafią coraz więcej. Na przykład odbierać radio internetowe. Ale która mini wieża ma przy tym dobrą jakość dźwięku? Której obsługa nie przysparza problemów? To i wiele innych rzeczy, o których chciałbyś wiedzieć, eksperci sprawdzili w teście.

Aby dowiedzieć się, która miniwieża z 13 dostępnych na rynku jest warta swojej więcej
 Operacje plastyczne PRO-TEST: Nr 11 (138) listopad 2013 Operacje plastyczne Do niedawna chirurgia plastyczna kojarzyła się nam z wydatnym biustem Pameli Anderson, bladą twarzą Michaela Jacksona i krągłymi pośladkami Cher. Dziś w wielu krajach wizyta w gabinecie chirurga plastycznego stała się równie naturalna, jak wizyta u dentysty czy fryzjera.   W Niemczech w ciągu ostatnich 10 lat dochody gabinetów urody zwiększyły się więcej
 Mało znana roślina PRO-TEST: Nr 11 (138) listopad 2013 Mało znana roślina Soczewica (Lensculinaris) jest krewną bobu. W zwisających strąkach znajdują się płaskie nasiona – to właśnie owoce soczewicy, które, po ugotowaniu, można jeść.

Ta roślina strączkowa rośnie przede wszystkim w Azji, Grecji, i na Kaukazie. Uprawia się ją również w Polsce.

Ostatnio soczewica przeżywa swój renesans. W sklepach pojawiają się jej więcej