Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 1 (140) styczeń 2014
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test żarówek samochodowych PRO-TEST: Nr 1 (140) styczeń 2014 Test żarówek samochodowych 13 ŻARÓWEK W TEŚCIE: Większa trwałość żarówki, jaśniejsze światło – to obietnice producentów żarówek o przedłużonej żywotności. Tymczasem niektóre przepalają się szybciej niż byśmy tego oczekiwali.

Badacze porównali w laboratorium żarówki samochodowe H7 o przedłużonej trwałości, tzw. longlife, z żarówkami o większym natężeniu światła więcej
 Test kamer PRO-TEST: Nr 1 (140) styczeń 2014 Test kamer 61 KAMER W TEŚCIE: Dobra kamera uwieczni chwile, które chcesz zapamiętać. Słaba je zepsuje. Dlatego zanim kupisz kamerę, sprawdź, jak wypadła w teście.

Do laboratorium trafiło tym razem aż 61 modeli kamer, w tym zarówno kamery HD, jak i te o standardowej rozdzielczości. Badacze porównali je pod względem tak ważnych dla ciebie parametrów, jak: jakość obrazu, więcej
 Test szczoteczek elektrycznych PRO-TEST: Nr 1 (140) styczeń 2014 Test szczoteczek elektrycznych 12 SZCZOTECZEK W TEŚCIE: Dentyści je polecają. Tyle tylko, że nie każda dobrze wyczyści zęby. Co ciekawe, najtańszą szczoteczką akumulatorową w teście wymyjesz zęby najlepiej!

Zamiana tradycyjnej szczoteczki do zębów na elektryczną – ale taką naprawdę dobrą – może sprawić, że dentysta nie będzie miał już u ciebie co borować.

Wybór elektrycznych więcej
 Jak bezpiecznie spakować samochód PRO-TEST: Nr 1 (140) styczeń 2014 Jak bezpiecznie spakować samochód Narty wbijają się w oparcie siedzenia, buty narciarskie trafiają wprost w głowy kierowcy i pasażera – niewielka stłuczka kończy się ciężkimi obrażeniami ciała, kiedy bagaż nie jest odpowiednio zabezpieczony.

Luźno leżący w samochodzie przedmiot o wadze 20 kg podczas zderzenia z prędkością 50 km/h uderza z taką siłą, jakby ważył tonę.

Aby więcej
 Ranking sklepów odzieżowych PRO-TEST: Nr 1 (140) styczeń 2014 Ranking sklepów odzieżowych Gdzie najlepiej wybrać się po nową bluzkę albo spodnie? Jeśli chcesz wyjść ze sklepu w pełni usatysfakcjonowany, kupuj w sklepach najwyżej ocenionych w rankingu polskich sklepów odzieżowych. Oto jego wyniki.   Do 33 centrów handlowych w 20 polskich miastach udali się tajemniczy klienci. Mieli za zadanie ocenić 54 marki odzieżowe oraz 162 sklepy. Kompetencje więcej
 Dobrze znane warzywo PRO-TEST: Nr 1 (140) styczeń 2014 Dobrze znane warzywo Wbrew pozorom ziemniaki są bardzo zdrowe. I wcale nie tuczą!

Ziemniaki (Solanum tuberosum L.) to jadalne bulwy byliny, uprawianej dziś niemal na całym świecie. Choć to chyba najpopularniejsze warzywo w Polsce, kartofel dotarł o nas ze swojej ojczyzny, Ameryki Południowej, dopiero w XVI wieku.

Wbrew potocznej opinii ziemniaki wcale nie są tuczące. Ugotowane więcej