Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 1 (217) styczeń 2021
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test elektrycznych szczoteczek do zębów PRO-TEST: Nr 1 (217) styczeń 2021 Test elektrycznych szczoteczek do zębów 66 SZCZOTECZEK W TEŚCIE: Ten test pomoże ci wybrać najlepszą dla ciebie elektryczną szczoteczkę do zębów, a przy tym oszczędzić. I to całkiem sporo. Bo podczas gdy najdroższe szczoteczki w teście kosztują nawet ponad 1000 zł, to znacznie tańsze – te za kilkadziesiąt złotych – też dobrze myją zęby.

Przez ostatnie kilka lat elektryczna szczoteczka do więcej
 Test piekarników elektrycznych PRO-TEST: Nr 1 (217) styczeń 2021 Test piekarników elektrycznych 40 PIEKARNIKÓW W TEŚCIE: Serce kuchni to piekarnik. Tylko jaki piekarnik wybrać? Który najszybciej się nagrzewa? W którym dokładność temperatury jest idealna? Który najlepiej upiecze ciasto, a który kurczaka? Który zużyje najmniej prądu? Który jest najprostszy w użyciu? I w końcu który jest cichy i bezpieczny?

Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź więcej
 Owoce i warzywa PRO-TEST: Nr 1 (217) styczeń 2021 Owoce i warzywa Owoce powinny stanowić połowę tego co jemy – zalecają eksperci Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. W listopadzie zeszłego roku ten warunek spełniło tylko 18% Polaków. 2% z nas nie jada warzyw i owoców w ogóle.

Warzywa i owoce to najzdrowsze, co możemy sobie wyobrazić na naszych talerzach. Porcja warzyw lub owoców pięć razy dziennie to podstawa zdrowego więcej