Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 2 (218) luty 2021
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test odkurzaczy automatycznych PRO-TEST: Nr 2 (218) luty 2021 Test odkurzaczy automatycznych 51 ODKURZACZY AUTOMATYCZNYCH W TEŚCIE: Odkurzają same, a ty odpoczywasz – takie obrazki widzimy w reklamach robotów sprzątających. Czy rzeczywiście robot wyręczy cię na tyle, że pożegnasz się z tradycyjnym odkurzaczem?

Żeby to sprawdzić oddaliśmy do laboratorium 51 odkurzaczy-robotów. Wszystkie produkty do naszych testów zostały kupione w sklepach, czyli więcej
 Test telewizorów 24-50 cali PRO-TEST: Nr 2 (218) luty 2021 Test telewizorów 24-50 cali 38 TELEWIZORÓW W TEŚCIE: Małe telewizory testujemy tak samo jak duże. Wszystkie, niezależnie od rozmiaru, użytej technologii czy ceny, muszą przejść serię takich samych rygorystycznych badań. Co się okazało tym razem? Badania odkryły niewygodną prawdę o wielu z przetestowanych telewizorów. Ale w teście znajdziesz też sporo dobrych modeli.

Kiedy konsument więcej
 Zdrowe odżywianie PRO-TEST: Nr 2 (218) luty 2021 Zdrowe odżywianie Kurkuma jest bardzo zdrowa – to pewne. Ale czy ty też zastanawiasz się, czy wybierać świeży korzeń kurkumy czy może sproszkowaną przyprawę? Czy kurkuma w proszku będzie nadal dostarczała ci cennych substancji czy może nie jest w nie już tak bogata?

Zacznijmy od początku, czyli od tego, w jaki sposób z korzenia kurkumy powstaje przyprawa w proszku. A więc najpierw świeżą kurkumę się gotuje, następnie dokładnie suszy, a na końcu mieli na proszek. więcej