Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 6 (222) czerwiec 2021
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test pralek PRO-TEST: Nr 6 (222) czerwiec 2021 Test pralek 24 PRALKI W TEŚCIE: Która pralka najlepiej pierze? Która skutecznie płucze i dobrze wiruje? Która pralka jest oszczędna i szybka? A która cicha? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w nowym teście pralek.

Badaniom poddaliśmy 24 modele pralek. Większość to pralki ładowane od frontu, ale w teście jest też sześć ładowanych od góry.

Wiele osób podczas więcej
 Test płatków owsianych PRO-TEST: Nr 6 (222) czerwiec 2021 Test płatków owsianych 12 PŁATKÓW OWSIANYCH W TEŚCIE: Płatki owsiane uchodzą za składnik zdrowej diety. Są pełne witamin i białka. Ale czy o wszystkich płatkach owsianych dostępnych w sklepach można powiedzieć, że są pożądane w diecie? Zbadaliśmy w akredytowanym laboratorium 12 rodzajów płatków owsianych różnych producentów i okazało się, że część z nich zawiera glifosat i toksyny pochodzące więcej
 Dobrze znany owoc PRO-TEST: Nr 6 (222) czerwiec 2021 Dobrze znany owoc Na czerwiec czekamy między innymi za względu na truskawki. W krótkim sezonie na te soczyste i aromatyczne owoce możemy delektować się aż 2000 ich odmian.

Truskawki (fragaria vesca) są delikatne, więc niestety szybko się psują i tracą swój aromat. Dlatego najlepiej zjeść je zaraz po zerwaniu, a najpóźniej po dwóch dniach.

Truskawki zawierają więcej