Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 10 (225) październik 2021
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test fotelików samochodowych 2021 PRO-TEST: Nr 10 (225) październik 2021 Test fotelików samochodowych 2021 24 FOTELIKI SAMOCHODOWE W TEŚCIE: Wyniki nowego testu fotelików nie napawają optymizmem. Okazało się, że fotelik, który ma chronić dziecko, może stwarzać ryzyko. Cztery foteliki zawierały toksyczne substancje, a jeden nie dawał spodziewanej ochrony podczas wypadku.

W ramach testu eksperci przebadali foteliki dla każdej grupy wiekowej: od narodzin aż do osiągnięcia więcej
 Test lodówek PRO-TEST: Nr 10 (225) październik 2021 Test lodówek 104 LODÓWKI W TEŚCIE: Najlepsze lodówki szybko schładzają produkty, a w ich zamrażarkach w bezpieczny sposób przechowasz jedzenie przez wiele miesięcy. Przy tym są ciche i nie zużywają dużo prądu. W naszych badaniach przyglądamy się lodówkom bardzo szczegółowo i poddajemy je rygorystycznym testom. Dzięki temu możemy podpowiedzieć ci, które są godne uwagi, a na które nie warto wydawać pieniędzy. więcej
 Płyny do spryskiwaczy PRO-TEST: Nr 10 (225) październik 2021 Płyny do spryskiwaczy Od płynu do spryskiwaczy w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo na drodze, ale... znasz ten chemiczny zapach, który rozchodzi się w aucie, jak spryskasz szybę? Czy to znaczy, że wdychasz wtedy opary trującej substancji? Jak wybrać bezpieczny płyn i na co zwracać uwagę, kiedy pryskamy na szybę?

Duszności, piekące oczy, bóle głowy, pieczenie w ustach, zmiana więcej