Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
N1 11 (226) listopad 2021
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test oczyszczaczy powietrza PRO-TEST: N1 11 (226) listopad 2021 Test oczyszczaczy powietrza 9 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: Najlepsze oczyszczacze powietrza usuwają szkodliwe cząsteczki z powietrza w twoim domu szybko i efektywnie, nie hałasując przy tym zbytnio. Zobacz, jaki oczyszczacz kupić, żeby spełniał swoje zadanie, obiecywane przez producenta.

Człowiek w ciągu dnia wdycha przeciętnie 16 tys. litrów powietrza. Są w nim zawarte substancje, które u milionów ludzi wywołują reakcje alergiczne na pyłki roślin. więcej
 Test lodówek Side-by-Side PRO-TEST: N1 11 (226) listopad 2021 Test lodówek Side-by-Side 25 LODÓWEK W TEŚCIE: Lodówka side-by-side czy zwykła? Czy warto kupić dużą dwudrzwiową chłodziarko-zamrażarkę? A jeśli się na nią zdecydujesz, to jaką lodówkę side-by-side wybrać?

Side-by-side, French door czy może multidoor? Jaką kupić? I czym właściwie różnią się te trzy rodzaje lodówek? Na wstępie wyjaśnimy te różnice między poszczególnymi więcej
 Polacy w sieci PRO-TEST: N1 11 (226) listopad 2021 Polacy w sieci 23 lata, 5 miesięcy i 16 dni – tyle czasu w sieci spędza przeciętny Polak. To aż jedna trzecia życia!

To wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie dostawcy usług VPN NordVPN. W typowym tygodniu Polacy korzystają z internetu przez prawie 51 godzin. To odpowiada ponad dwóm dniom! Łącznie daje to 110 dni w roku oraz więcej niż 23 lata życia.

Z tych więcej