Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 12 (227) grudzień 2021
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test opasek fitness PRO-TEST: Nr 12 (227) grudzień 2021 Test opasek fitness 7 OPASEK FITNESS W TEŚCIE: Podaruj opaskę fitness bliskiej osobie, a podarujesz jej zdrowie. Bo to skuteczna motywacja do tego, żeby więcej się ruszać. A wiadomo, że ruch to zdrowie. A może taki zegarek, który będzie liczył kroki, motywował do uprawiania sportu i kontrolował spalane kalorie zafundujesz sobie?

Jeśli stoisz przed wyborem opaski fitness, sprawdź więcej
 Test ekspresów do kawy PRO-TEST: Nr 12 (227) grudzień 2021 Test ekspresów do kawy 31 EKSPRESÓW DO KAWY W TEŚCIE: Ekspres automatyczny czy kapsułkowy? A może ręczny? Jaki ekspres wybrać? I przede wszystkim który konkretnie ekspres jest najlepszy? Oto ranking 31 ekspresów do kawy.

Tym razem porównaliśmy w badaniach laboratoryjnych wszystkie trzy rodzaje ekspresów, czyli: automatyczne, kapsułkowe i ręczne. Dzięki takiemu porównaniu od razu więcej
 Sól PRO-TEST: Nr 12 (227) grudzień 2021 Sól Zbyt dużo soli szkodzi. Tymczasem większość Polaków każdego dnia zjada więcej soli niż potrzebuje ich organizm. Jak zmniejszyć ilość soli w naszej diecie?

Chlorek sodu – to nic innego, jak właśnie sól. To, co w soli może szkodzić zdrowiu, to sód.

Wraz z solą dostarczamy organizmowi około 90% całego pochłanianego sodu. Średnio 65-75% z niego więcej