Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 4 (231) kwiecień 2022
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test kasków rowerowych dla dzieci PRO-TEST: Nr 4 (231) kwiecień 2022 Test kasków rowerowych dla dzieci 18 KASKÓW W TEŚCIE: Kask ratuje życie. Każdy jest lepszy niż żaden, ale w tym teście zobaczysz, które kaski chronią głowę dziecka najlepiej, które są najwygodniejsze, a które – uwaga! – są zanieczyszczone toksycznymi substancjami chemicznymi. Test pokazał też, że wysoko oceniony kask kupisz już za niecałe 60 zł.

Każdy rowerzysta powinien zakładać więcej
 Test zmywarek do zabudowy PRO-TEST: Nr 4 (231) kwiecień 2022 Test zmywarek do zabudowy 51 ZMYWAREK DO ZABUDOWY W TEŚCIE: Wybierz najlepszą dla siebie zmywarkę do zabudowy na podstawie wyników niezależnego testu aż 51 modeli.

Szukasz zmywarki do zabudowy? Wąskiej lub o tradycyjnej szerokości? W takim razie czytaj dalej. Zaraz poznasz zwycięzców tego testu (jest ich trzech), a także zmywarki, na które nie warto wydawać pieniędzy. Skąd to wiemy? Bo nasi badacze w specjalistycznym laboratorium rozłożyli 51 zmywarek na części pierwsze. więcej
 Zanim rozpalisz grill PRO-TEST: Nr 4 (231) kwiecień 2022 Zanim rozpalisz grill Aby tradycji stało się zadość, w czasie majówki trzeba rozpalić grilla. Tylko jak grillować bezpiecznie? Jak rozpalić grilla? Jak przyrządzać grillowane potrawy, aby były zdrowsze i jeszcze smaczniejsze? A jeśli kupujesz nowy grill, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę?

Zacznijmy od wyboru grilla. Oto siedem prostych zasad pomocnych w wyborze grilla, z którego będziesz zadowolony więcej