Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 11 (15) listopad 2002
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
49,00 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test podkładów PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Test podkładów Make-up z prawdziwego zdarzenia może sprawić, że marzenie o nieskazitelnej cerze nie będzie dłużej iluzją. Większość z 11 podkładów, które przedstawiamy wypadło "dobrze", ale część jest naprawdę droga.

"Droga prób i błędów wiedzie większość kobiet do znalezienia właściwego podkładu" - tak wynika z doświadczeń wizażystów. Dlaczego tak trudno znaleźć więcej
 Test filmów fotograficznych PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Test filmów fotograficznych Większość z przetestowanych kolorowych filmów fotograficznych, zarówno negatywowych, jak i pozytywowych dobrze oddaje rzeczywiste kolory oraz odznacza się dużą ostrością. Niemniej jednak kilka z produktów biorących udział w teście oceniono tylko "zadowalająco".

W świecie Zachodu nastał czas turystów pstrykających zdjęcia. Dowód? Wystarczy zerknąć na pierwszy więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 O SUCHYM DZIOBIE?

Na Zachodzie pojawił się nowy gadżet dla miłośników roślin. Chodzi o figurkę małego ptaszka (wielkości sikorki), która po wetknięciu do doniczki rozpoznaje, czy ziemia nie jest zbyt sucha. Jeżeli gleba wymaga podlania, ptaszek sygnalizuje to cichym ćwierkaniem. Urządzenie ma wbudowany specjalny czujnik, dzięki któremu reaguje na zmniejszenie oświetlenia więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Awokado, czyli smaczliwka właściwa (Persea americana) to wiecznie zielone drzewo pochodzące z Ameryki Łacińskiej. Uprawia się je w obszarach tropikalnych. Pożywne owoce awokado (które w istocie jest warzywem) mają kształt gruszki, zielony kolor i jako jedyne na świecie zawierają tłuszcze.
Awokado, a ściślej jego zielonkawobiały miąższ o mazistej konsystencji, jada się głównie więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Czego możemy spodziewać się po nowym zegarku? Że będzie działał przez długi czas, a jedyne, co może wymagać interwencji, to wyczerpana bateria. Pozory mylą.

Zegarek firmy Q&Q kupiłam w sklepie Apollo Electronics. Nie oczekiwałam niczego wspaniałego, bo czego można się spodziewać po zegarku za 50 zł? Ale nie przypuszczałam też, że tak szybko przestanie działać. więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Proszek do paznokci

Staranne utrzymanie paznokci należy do najwyższej elegancyi i kokieteryi kobiecej. Starania około nich upiększają nawet niezbyt ładną rękę. Chcąc nadać paznokciom pewną, różowawą barwę, gładkość i połysk, należy je nacierać co parę dni następującym proszkiem: Jedną drachmę tlenku czystej cyny zaperfumować olejkiem lawendowym i zabarwić więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Jednym z głównych działów, w który wyposażona powinna byś nasza apteczka domowa, jest zbiór olejów. Jak się przyrządza oleje (o ile nie dostanie ich gotowych w aptece), podanem jest przy każdej chorobie, w której się ich używa. Po przechowywaniu flaszeczek z olejkami poznaje się najprędzej, czy kto ma zamiłowanie do porządku i czystości.

Migdałowy olejek. więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Na lewo Luwr, na prawo most Karola... Co roku za granicę wyjeżdżają miliony Polaków. Szukają zabytków, tłoczą się w muzeach, pozują przy każdym, stającym im na drodze, pomniku. Chcą spędzić Urlop Idealny: tanio, ciekawie i bez problemów. Dlatego przed podróżą wydają majątek na zagraniczne przewodniki. Czy jednak nie są to pieniądze wyrzucone w błoto?

Czego więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Urządzeń powszechnego użytku służących do alarmowania lub powiadamiania o niebezpieczeństwie jest na rynku niewiele. Niekiedy ich nie widać, bo są tak małe. A poza tym - czy się o nie w ogóle pytać, skoro nie wiadomo, czy istnieją?

Tak czy owak sporadycznie można się na nie natknąć. Jeśli nie w sklepie, to na pewno w katalogach i folderach różnych firm (Conrad Electronic, Vivanco, Philips). więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (15) listopad 2002 Trzeba przyznać, że czasy, w których przyszło nam żyć, do najzdrowszych nie należą. Z dnia na dzień rośnie zanieczyszczenie środowiska, coraz dłużej przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach, mieszkaniach, biurach, wciąż mamy zbyt mało ruchu na świeżym powietrzu. A poza tym - gdzie znaleźć świeże powietrze?

Nie zawsze mamy czas i pieniądze na to, by wyrwać więcej