Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 4 (20) kwiecień 2003
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test majonezów PRO-TEST: Nr 4 (20) kwiecień 2003 Test majonezów Majonezy i sosy majonezowe stały się nieodłącznym składnikiem sałatek, surówek, kanapek, dań z mięs i ryb, a także wielu przystawek.

Cieszą się niesłabnącą popularnością, tym bardziej, że z roku na rok przybywa wciąż nowych odmian tego produktu, a także sosów na jego bazie. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych smaków i nazw majonezów. Majonezy stołowe, wyborowe, dekoracyjne, babuni, napoleońskie - mamy pełen wybór. więcej
 PRO-TEST: Nr 4 (20) kwiecień 2003 Co decyduje o tym, że ktoś nam się wyjątkowo podoba? Co nami kieruje, kiedy zakochujemy się od pierwszego wejrzenia i przyciągamy jak magnesy? Rzadko potrafimy to sobie racjonalnie wytłumaczyć. Częściej dochodzi do głosu nasza podświadomość. A tą kierują feromony. W jakim stopniu? Czy można dopomóc podświadomości?

"Chcesz mieć każdą kobietę?" "Pragniesz być więcej
 PRO-TEST: Nr 4 (20) kwiecień 2003 Kiedy kupujemy produkty w aptece, kierujemy się autorytetem miejsca. Tu nabywamy preparaty przepisane przez lekarza, które mają usunąć dolegliwości. Przekonanie to przenosimy więc na inne artykuły dostępne w aptece, np. kosmetyki. Wierzymy, że także one nam pomogą. Ale czy na pewno efekty będą odpowiadały naszym oczekiwaniom?

Apteka kojarzy nam się przede wszystkim więcej