Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 6 (34) czerwiec 2004
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
49,00 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 ...czyli gdzie ustawić grilla
Dawniej pory roku wyznaczały przylatujące lub odlatujące ptaki i kwitnienie poszczególnych roślin. Dzisiaj orientację w czasie wyznacza nie rytm przyrody, ale akcje w hipermarketach.
więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 Lista ludzkich słabości nie ma końca. Wśród tysięcy -manii i -izmów w naszym kraju najwięcej ofiar pochłania toksykomania zwana alkoholizmem. Jaki jest pożytek z miliardów złotych pod groźbą egzekucji komorniczej wyrwanych z kieszeni polskich podatników na tzw. walkę z alkoholizmem, łatwo sprawdzić w dniu zakończenia roku szkolnego, choćby w ogródku piwnym w warszawskich Łazienkach Północnych więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 Po naszych drogach jeździ już ponad milion aut na gaz. Co roku ich liczba rośnie o blisko 200 tys. Już w tej chwili Polska zajmuje po Włoszech drugie miejsce w Europie pod względem liczby samochodów napędzanych LPG (Liquid Petroleum Gas). więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 Początki hamburgera nie są dokładnie znane. Wiadomo tylko, że jeszcze w drugiej połowie XIX w. próżno było go szukać w kuchniach Amerykanów.
więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 Hot dog zawdzięcza swoją nazwę amerykańskiemu rysownikowi prasowemu dziennika "New York Journal", Tadowi Dorganowi, który w 1901 r. narysował... jamnika w bułce.
więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 Węglowy, gazowy czy elektryczny? Mały, jednorazowy czy ogromny, dwupoziomowy? Okrągły czy prostokątny? Jaki grill wybrać?
więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 No i stało się. Musiało. Kerelliona demon roztrzaskał jak orzech. Nie pomogła mithrylowa zbroja i miecz oburęczny. Zdradzili go najbliżsi poddani z Moonglow. Podstępnie wyruszyli na łowy razem ze swym burmistrzem, by cichaczem opuścić go w momencie próby. Za dużo miał wszelakich dóbr do wzięcia. Za dużo władzy do dzierżenia.

Szósta kawa od wieczora pobudza Zombiego więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (34) czerwiec 2004 Bez szmacianych lalek i drewnianych motyli nasze mamy nie wyobrażają sobie dzieciństwa. Tymczasem dzisiejsze dzieci nie wyobrażają sobie... takich zabawek. W obliczu sztucznych noworodków i multimedialnych rozrywek dostają zabawkowego zawrotu głowy. Jakie są tak naprawdę zabawki XXI wieku?
więcej