Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Wody źródlane niegazowane PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Wody źródlane niegazowane Do testu wybraliśmy 16 najpopularniejszych niegazowanych wód butelkowanych dostępnych na polskim rynku. Akredytowane laboratoria przebadały zarówno wody mineralne, źródlane, jak i stołowe. Oceniano produkty zakupione w dużych sieciach handlowych i będące, zgodnie z deklaracją producenta, w okresie pełnej przydatności do spożycia.

Wraz z korzystnymi przemi więcej
 Dania gotowe warzywno-mięsne dla niemowląt i małych dzieci PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Dania gotowe warzywno-mięsne dla niemowląt i małych dzieci Warzywno-mięsne dania gotowe przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci to produkty bezmleczne, tzw. baby foods. Zalecane są od szóstego miesiąca życia jako samodzielne dania stanowiące pełnowartościowy posiłek. Przed podaniem wymagają jedynie podgrzania, więc są wygodnym w użyciu uzupełnieniem diety dziecka.
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 ...czyli co można zjeść w Polsce
Sezon urlopowy przywodzi na myśl wakacyjne wyprawy. Dawniej podróże niosły ze sobą wiele nowości, między innymi kulinarnych. Dzisiaj możemy zwiedzać świat, podróżując taksówką, tramwajem lub pieszo.
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Pocąc się w czasie letnich upałów, stajemy się łatwą zdobyczą sprzedawców wody umyślnie zanieczyszczonej tak zwanymi dozwolonymi dodatkami do żywności. Ich zadaniem jest przyciągnąć konsumenta kolorem, smakiem, zapachem, konsystencją, a także zawartością gazu - dwutlenku węgla.
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Po długim dniu wędrówki, podróży samochodem lub innych wakacyjnych zajęć, kiedy wracamy na noc do namiotu, niczego nie potrzebujemy bardziej od dobrego wypoczynku. A taki zapewni nam tylko odpowiednio dobrany śpiwór.
więcej
 Test napojów izotonicznych PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Test napojów izotonicznych Podczas dużego wysiłku fizycznego, w ciepły dzień, tracimy około litra potu na godzinę, a w ekstremalnych przypadkach - nawet ponad dwa, trzy litry. To prowadzi do odwodnienia organizmu i obniża zdolność do wysiłku. Może nawet zagrażać zdrowiu. Jak najskuteczniej uzupełniać te braki?

Co to jest napój izotoniczny?

więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Od zamierzchłych czasów ludzie zawieszali na sobie różne przedmioty: kości, muszle, zęby zwierząt, kamienie. I tak zostało - po dziś dzień coś na sobie zawieszamy. Dlaczego to robimy? Co takiego ma w sobie biżuteria, że towarzyszy nam od wieków?
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 "Tylko 1/4 Polaków notuje swoje wydatki. Nie wykształcił się powszechny nawyk kontrolowania wydatkowanych sum, który sprzyja bardziej świadomemu wykorzystywaniu możliwości rynkowych i oszczędzaniu" stwierdza raport CBOS "O stylach życia Polaków" z 1997 r.
więcej