Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Mleko dostarcza wszystkich składników pokarmowych niezbędnych do życia człowieka. Białka, cukry, tłuszcze, witaminy i sole mineralne występują w nim w optymalnych proporcjach zapewniających dobre ich wykorzystanie przez organizm. Które z mlek przez nas kupowanych jest najlepsze, a które najgorsze?
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Czy w kaszkach, które podajemy niemowlętom, znajdują się metale ciężkie takie jak ołów, kadm, rtęć czy arsen? A bakterie? Sprawdziliśmy, co kryje się w tych produktach przeznaczonych dla najmniejszych, najbardziej delikatnych konsumentów.
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Stoimy na stacji metra w Warszawie i nieoczekiwanie wszystkim dookoła wypadają z kieszeni łyżeczki do herbaty. Idziemy ulicą Marszałkowską, mijając grupkę ludzi, ni stąd ni zowąd świętującą Sylwestra 2005. Pod ambasadą amerykańską w Berlinie nagle kilkadziesiąt osób wznosi toast na cześć niejakiej Nataszy. O co chodzi?! Na to pytanie od uczestników tych dziwnych akcji odpowiedzi nie uzyskamy. więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Ela właśnie kończy makijaż. Ma 27 lat. I szczęście, bo wygląda najwyżej na 20. To budzi zazdrość koleżanek. - Do cholery, następna! - mruczy nerwowo Ela, patrząc w lustro. O co chodzi? O zmarszczki. Czas był dla niej łaskawy, ale i ona mimo drogich kremów i restrykcyjnych diet zaczyna się starzeć!

Zdaniem specjalisty

Jak ży więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Wizyta u fryzjera miała poprawić mi nastrój. Nie tylko nie poprawiała, ale dodatkowo mam problem. Okazało się, że fryzjer za długo trzymał farbę na włosach i włosy łamią się oraz wypadają...
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Wygrałeś 30 tys. zł? Zostałeś szczęśliwym posiadaczem nowego mercedesa? Za tydzień otrzymasz wartościową biżuterię? Czy aby na pewno? Zastanów się, drogi konsumencie, jaki jest koszt otrzymania nagrody, a przede wszystkim dlaczego wygrałeś nagrodę skoro nie brałeś udziału w żadnej loterii!
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Wszystko jest tu w miniaturce: domy, uliczki, a zaledwie kilka rabatek już nosi szczytne miano ogrodu. Ulice poprzecinane są kilometrami ruchomych schodów i wind. A sławna na cały świat rodzina książęca mieszka po sąsiedzku. Na wyciągnięcie ręki. Ze światem łączy jedynie kręta autostrada przez góry i linie helikopterowe. Tak wygląda malutkie księstwo Monako.
więcej
 PRO-TEST: Nr 7/8 (35) lipiec/sierpień 2004 Z bezwzględnym jurorem trzeciej edycji "Idola", dziennikarzem "Gali" i prezenterem MTV Classic i jego amerykańską narzeczoną - Marishą, spotykamy się w Republica Latina, jednym z najmodniejszych miejsc w stolicy. O tym, czy podąża za modą, czy jest mężczyzną metroseksualnym i dlaczego nie ogląda telewizji opowiada Marcin Prokop.

Świat Konsumenta: Czy jesteś mężczyzną więcej