Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 9 (36) wrzesień 2004
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
49,00 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 PRO-TEST: Nr 9 (36) wrzesień 2004 Dźwięk dzwonka, gęsia skórka przed klasówką, odchudzone zakupem podręczników portfele rodziców - wraz z nowym rokiem szkolnym wszystko znów się zaczyna. Zaczynają się też zakupy szkolnych gadżetów. Co roku ich wybór jest większy. Czym są one dla ucznia: niezbędnikiem czy kaprysem, na który rodzice wyrzucają pieniądze?
więcej
 PRO-TEST: Nr 9 (36) wrzesień 2004 Nie musisz ślęczeć po nocach nad zeszytem, przy klawiaturze. Wystarczy znaleźć speca od przemysłu pisanego. Płacisz i masz.

- Trzy prace na miesiąc. Jedna średnio po 1000 zł. Tyle zarobiłem w najlepszym okresie. Ale to wyjątek - zaznacza Paweł. Para się pisaniem prac dyplomowych od roku. Specjalizuje się w naukach społecznych. Oficjalnie bezrobotny. Sam bronił się więcej
 PRO-TEST: Nr 9 (36) wrzesień 2004 Każda z wysp Cyklad to oddzielna kraina - każda ma swój szczególny charakter i niepowtarzalny urok. Miasteczka białych domów, wiatraki, piękne plaże, morze tak niebieskie jak nigdzie indziej na świecie, urocze tawerny, starożytne ruiny - czyli wszystko, co najbardziej typowe dla Grecji znaleźliśmy właśnie na Cykladach.

Nic dziwnego, że w sierpniu, na czas najazdu gości więcej
 PRO-TEST: Nr 9 (36) wrzesień 2004 Kim jest Tomasz Raczek? - Wydawcą książek, dziennikarzem piszącym o filmach, rozmawiającym z ludźmi kultury, robiącym wywiady, no i felietonistą; mam umysł felietonisty, czyli takiego człowieka, który ciągle komentuje to, co widzi - tak mówi o sobie. A co mówi o innych, co mu się w Polsce podoba, a co nie? więcej