Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 1 (40) styczeń 2005
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Ogłoszenia o pracy PRO-TEST: Nr 1 (40) styczeń 2005 Ogłoszenia o pracy Szukasz pracy? Żeby spotkał cię przywilej jej podjęcia, musisz przebrnąć przez gęste sito wyrafinowanych wymagań. W ogłoszeniach rywalizacja o posady to często ekstremalny sport dla dziesięcioboistów.

Poniedziałek rano. Człapię z kiosku z gazetą. W domu buch na łóżko. Nie ma rady, trzeba znów ruszyć na rutynową krucjatę o etat. Westchnąć, przetrzeć oczy i więcej
 Scenki z życia fast foodu PRO-TEST: Nr 1 (40) styczeń 2005 Scenki z życia fast foodu Fast foody to zwykle atmosfera jak z tandetnej telenoweli i niezdrowe jedzenie.

Świta. Smętny personel snuje się między stolikami wyszukując porozrzucanych plastikowych kubków i tekturowych tacek upaćkanych keczupem. W barze jednej z dużych sieci fast food z klientów jest tylko kilku kierowców odwlekających wyjazd w trasę.

Za ladą

więcej
 Konsument w Andorze PRO-TEST: Nr 1 (40) styczeń 2005 Konsument w Andorze Dlaczego do tak małego kraju, położonego u szczytów Pirenejów, co roku przyjeżdżają miliony turystów? Całe państewko składa się niemal tylko z jego stolicy, jednej większej drogi łączącej dwie granice i masy niezmierzonych szlaków narciarskich. To prawdziwy raj dla fanów białego szaleństwa, ale także dla fanów... zakupów!
więcej
 Zakupy z Justyną Steczkowską PRO-TEST: Nr 1 (40) styczeń 2005 Zakupy z Justyną Steczkowską Jakie zwyczaje zakupowe ma jedna z najlepszych polskich wokalistek? Co lubi kupować? Gdzie chodzi do sklepu? Czy kieruje się reklamami? O tym wszystkim opowiada Justyna Steczkowska.

Świat Konsumenta: Lubisz zakupy?
Justyna Steczkowska: Lubię, jak każda kobieta. Bardzo często mam odwieczny kobiecy dylemat: nie mam w co się dzisiaj ubrać. Dlatego też staram się co jakiś czas kupić coś nowego, aby ten dylemat... pogłębić więcej