Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 6 (45) czerwiec 2005
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test wód źródlanych i mineralnych PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Test wód źródlanych i mineralnych Latem szczególnie chętnie sięgamy po wody butelkowane. Doskonale nadają się do zaspokajania pragnienia, a jednocześnie mogą być źródłem dobrze przyswajalnych składników mineralnych, które tracimy wraz z potem, kiedy jest gorąco. Przetestowaliśmy więc 16 wód źródlanych i mineralnych.

W zależności od potrzeb i upodobań możemy wybierać wody o różnej mineralizacji, więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Chrzan (Armoracia rusticana) za sprawą zawartych w nim w dużych ilościach olejków eterycznych i substancji działających częściowo tak, jak antybiotyk, stał się powszechnie używaną przyprawą, stosowaną też w celach leczniczych.
więcej
 Okiem konsumenta PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Okiem konsumenta Dawno, dawno temu tęgie głowy państwa obiecywały, że z naszej mlekiem i miodem płynącej krainy uczynią drugą Japonię. I choć mało kto wierzył w ich zapewnienia, po latach słowo stało się ciałem. Oto wraz z Krajem Kwitnącej Wiśni przodujemy w rankingu... wysokości opłat za korzystanie z internetu.

Mamy zatem powód do narodowej dumy, bo wreszcie w czymś jesteśmy najlepsi. Bo tak drogo, jak u nich i u nas, to nie ma na całym świecie więcej
 Strona Hałata PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Strona Hałata Mając za plecami wrogi i ostro rzucający "mięsem" tłum, poprosiłem pracownika ochrony nocnego programu TVN "Pod napięciem", aby zechciał odwrócić się twarzą do potencjalnego zagrożenia i jeśli nie ustrzec, to przynajmniej ostrzec przed nadlatującym pociskiem. Pan ten był jednak bardziej zainteresowany realizacją telewizyjną niż bezpieczeństwem podopiecznych. Na szczęście protestujący więcej
 Borowina PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Borowina Taplanie się w błocie to przednia zabawa dla większości dzieci. Dziś przybywa i dorosłych amatorów obkładania się błotem. Choć nie tyle dla zabawy, co dla zdrowia i urody.

Przybywa też ośrodków i uzdrowisk oferujących okłady, zawijania i kąpiele z borowiny, bo o niej właśnie mowa - o rodzaju torfu, który pochodzi z nieodwodnionego torfowiska, a jego skład to w więcej
 Alergie PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Alergie Na alergie na środki chemiczne, składniki pokarmów, pyłki i kurz cierpi prawie 10% Polaków. Przyczyną połowy z tych przypadków są kosmetyki i środki piorące. Co więcej, alergików wciąż przybywa.

Alergia została uznana za jedną z głównych chorób chronicznych naszych czasów. Mimo to, jak twierdzą lekarze, zbyt często ją ignorujemy, zamiast leczyć i zapobiegać więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Wydaje się, że typowe lumpeksy ze stertą ubrań (często brudnych i podartych) i smrodem stęchlizny odeszły do lamusa. Ich miejsce zajęły sklepy z odzieżą na wieszakach, nierzadko przypominające ekskluzywne butiki. Skąd te zmiany? Kim są dzisiejsi klienci taniego ciuszka? I dlaczego nimi są?
więcej
 Pokolenie XXI wieku PRO-TEST: Nr 6 (45) czerwiec 2005 Pokolenie XXI wieku Pokolenie XXI w. to grupa społeczna mająca zupełnie nowe i różne problemy od swoich rodziców. Swoiste x-generation, z którym mamy do czynienia, wbrew obiegowej opinii sprzedawanej w mediach, nie jest pozbawione wad. Filmowi bohaterowie, pełniący rolę młodych herosów, którzy stają się idolami Polaków, tak naprawdę przecież nie istnieją.

Kiedy dokładniej przyglądamy więcej