Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 2 (52) luty 2006
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test batonów czekoladowych PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Test batonów czekoladowych Nadwaga i otyłość to problem niemal co drugiego Polaka. Przyczyną otyłości jest między innymi niewłaściwa dieta, bogata w wysokoenergetyczne produkty o znikomej wartości odżywczej, takie jak na przykład batony czekoladowe. Któż jednak ich nie lubi? Tylko jaka jest tak naprawdę ich jakość? Odpowiedź znajdziecie teście 10 najpopularniejszych batonów.

Otyłość uznawana jest za groźny czynnik ryzyka zdrowotnego. więcej
 Test serków kanapkowych PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Test serków kanapkowych Statystyczny Polak zjada około 10 kg wszelkiego rodzaju serów rocznie, a połowa z nas kupuje serki do smarowania pieczywa co najmniej raz w tygodniu. Co jednak kupujemy tak naprawdę? "Świat Konsumenta" zlecił zbadanie 10 marek serków dostępnych na naszym rynku. Jaki był wynik testu? Cóż, serek serkowi nierówny.Ranking
1. miejsce: Piątnica Twój więcej
 Rtęć w tuńczyku PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Rtęć w tuńczyku Zbadaliśmy zawartość rtęci w 10 puszkach tuńczyka różnych producentów: Abba, Graal, Heinz, King Oscar, Laguna, Lisner, Łosoś, Neptun, Rio Mare i SuperFish - zobacz, ile jesz rtęci.


Czy ryby kupowane w Polsce mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia? Aby sprawdzić, czy polscy konsu więcej
 Mało znana roślina PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Mało znana roślina Len (Linum L.) to roślina pochodząca z Europy wschodniej i południowej. Ma wiele zastosowań: z lnu wytwarza się między innymi włókna i tkaniny, a nasiona lnu, zwane siemieniem lnianym, są używane jako leczniczy środek zielarski.
więcej
 PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Jak przedłużyć swoje życie? Należy zadbać o prawidłowe ciśnienie krwi. Krok po kroku pokazujemy, jak je obniżyć. Pierwsze efekty będą widoczne szybciej, niż się spodziewamy.
więcej
 PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Wydać 1000 zł na flakonik perfum? To dużo? A wydać tyle na flakonik perfum dla psa? W świecie gwiazd pełnym luksusu nie ma w tym nic dziwnego. W końcu co to za właściciel zwierzaka, który nie daje swojemu pupilowi wszystkiego tego, co ma sam?
więcej
 PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 czyli... Czasochłonna ostateczność czy prosta konieczność?

Kiedy pójść do sądu? Sprzedawca sprzedał bubel, a teraz nawet nie chce przyjąć reklamacji. Firma remontowa już dwa miesiące temu powinna zakończyć odnawianie mieszkania, a nie zrobiła tego do tej pory. Kupiliśmy w internecie książki, ale nikt ich nie dostarczył. Mamy już więcej
 PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 czyli... Prywatność - prawo do bycia pozostawionym w spokoju

Ile kosztuje nasze nazwisko? Jest wiele warte - raz pozyskane, razem z danymi innych osób staje się przedmiotem obrotu pomiędzy firmami marketingowymi. Nazwisko ma szczególną wartość, gdy firma posiada dodatkowe informacje o naszych zwyczajach, nałogach, preferencjach zakupowyc więcej
 Konsument w Chinach PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Konsument w Chinach Pekin to ocean małych, ruchliwych i niesamowicie krzykliwych osób, które urodziły się chyba tylko po to, by zapełnić rynek konsumencki sobą oraz towarami. Hobby polegające na robieniu zakupów w Pekinie można spokojnie uznać za sport ekstremalny o podwyższonym ryzyku... Warto jednak to ryzyko ponieść, gdyż same zakupy w Pekinie są niemal jak cudowny sen na jawie...

więcej
 Świetlówki energooszczędne PRO-TEST: Nr 2 (52) luty 2006 Świetlówki energooszczędne Przepaliła się żarówka? Trzeba kupić nową. Tylko jaką wybrać? Coraz częściej wybór pada na świetlówkę energooszczędną. Wprawdzie więcej za nią zapłacimy w sklepie, ale na dłuższą metę sporo zaoszczędzimy na jej zakupie. Teraz pozostaje jeszcze tylko jedno pytanie: świetlówka jakiej marki będzie najlepszym wyborem?

Świetlówkę energooszczędną warto wybrać więcej