Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 6 (67) czerwiec 2007
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test tabletek do zmywarek PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Test tabletek do zmywarek Zmywanie naczyń to codzienny, uciążliwy obowiązek wymagający wiele pracy i czasu, a w dodatku nieobojętny dla skóry naszych rąk. Wiąże się z dużym zużyciem wody, środków myjących, a także energii. Dlatego też coraz częściej zastępujemy mycie ręczne - mechanicznym.

Oferta różnych środków do zmywarek jest coraz większa. Producenci prześcigają się w tworzeniu więcej
 Test aparatów cyfrowych PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Test aparatów cyfrowych A może chcesz po prostu pstrykać fotki? Wśród testowanych przez nas aparatów można znaleźć urządzenia ważące mniej więcej tyle, co miesięcznik, który właśnie czytasz (np. Canon Digital Ixus i7 czy Sony Cyber-shot DSC-T10) - łatwe do ukrycia przed światem, a dające często lepsze zdjęcia niż niektóre 18 razy cięższe aparaty. Nie przewidujemy jednak zniknięcia dużych aparatów więcej
 Test preparatów na odchudzanie PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Test preparatów na odchudzanie Kuszą nas obietnicą uzyskania wymarzonej figury w prosty sposób w krótkim czasie. Ale czy są bezpieczne? Test 16 preparatów na odchudzanie dostępnych w internecie pokazuje, że wiele z nich stwarza poważane zagrożenie dla zdrowia.

Marzysz o wymiarach lalki Barbie? Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego - wystarczy zamówić jeden z dostępnych w internecie preparatów, więcej
 Test naturalnych wód butelkowanych PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Test naturalnych wód butelkowanych Latem woda butelkowana jest produktem, po który sięgamy szczególnie chętnie. Oczekujemy, że będzie smaczna, zdrowa, czysta mikrobiologicznie i wolna od substancji szkodliwych. Jednocześnie spodziewamy się, że będzie zawierała składniki mineralne, które uzupełnią codzienną dietę.

W naszym teście przebadano 13 rodzajów naturalnych wód butelkowanych, w tym 10 wód więcej
 PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Kokos rośnie na palmie. Wbrew powszechnemu mniemaniu wcale nie jest orzechem. Ma owalny kształt i osiąga długość 12-20 cm. Grubą skorupę pokrywają włoski, a na szczycie widać trzy wgłębienia - z jednego z nich, gdy kokos dojrzeje, wyrastają młode pędy…
więcej
 Strona Hałata PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Strona Hałata Od zarania dziejów po wsze czasy człowiekowi myślącemu, a przynajmniej formalnie należącemu do gatunku Homo sapiens, pisana jest intelektualna przygoda w konfrontacji z paradoksem, który starożytni zdefiniowali słowami: Quo medicina aliis, aliis est acre venenum (co dla jednych jest lekarstwem, dla innych jest straszną trucizną).

Jakież to upokarzające dla zadufków początku XXI w. więcej
 Konsument w Teksasie PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Konsument w Teksasie Cokolwiek by nie mówić o tym, że mamy XXI wiek i że Teksas będąc stanem USA jest w tym wieku głęboko zakorzeniony, Polak pojedzie tam po to, by pooddychać specyficzną atmosferą, która na myśl przywodzi wiek XIX. Bo Teksas to przede wszystkim tradycja kowbojska.

Amerykański kowboj rozpala wyobraźnię obrazami prawdziwych mężczyzn w dżinsach, skórach i kapeluszach, więcej
 Zakupy z Agnieszką Rylik PRO-TEST: Nr 6 (67) czerwiec 2007 Zakupy z Agnieszką Rylik Mistrzyni świata w boksie, mimo że uprawia sport dla twardzieli, nawet na ringu pozostaje stuprocentową kobietą. A jako stuprocentowa kobieta relaksuje się na… zakupach. Nawet przed walką.

Świat Konsumenta: Boks to typowo męska dyscyplina. Czy jako nastolatka wdawała się Pani w bójki?
Agnieszka Rylik: Absolutnie nie. Może w pierwszej klasie podstawówki… więcej