Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 11 (71) listopad 2007
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
49,00 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 PRO-TEST: Nr 11 (71) listopad 2007 Wydaje ci się, że to, co kupują gwiazdy, dla ciebie jest niedostępne? Nieprawda – sławni i bogaci używają całkiem zwykłych przedmiotów. Dopiero, kiedy widzimy je w rękach gwiazd, zaczynają wydawać się niezwykłe. I wtedy zwykli konsumenci ustawiają się w kolejkach, by je kupić. Producenci chętnie z tego korzystają, starając się uszczknąć dla swoich wyrobów odrobinę popularności sław więcej
 Zakupy z Kingą Rusin PRO-TEST: Nr 11 (71) listopad 2007 Zakupy z Kingą Rusin Jak wygląda dzień Kingi Rusin? Prowadzenie programów "Dzień dobry TVN", "You can dance", do tego własna firma PR… Mimo to, jak mówi, wszystko kręci się przede wszystkim wokół domu i córek. Czasu nie może zabraknąć też na jazdę konną, rolki, rower, pływanie, czytanie… A zakupy? Robi je według utrwalonego scenariusza.

Świat Konsumenta: Dlaczego nie lubi Pani zakupów? więcej
 Kupujemy piekarnik i płytę grzewczą PRO-TEST: Nr 11 (71) listopad 2007 Kupujemy piekarnik i płytę grzewczą Jest piekarnik, jest płyta grzewcza – jest i kuchnia. To od wyboru odpowiedniego sprzętu do gotowania i pieczenia będzie zależała jakość naszego życia kuchennego i radość, jaką będziemy mogli czerpać z gotowania.

Oczywiście są też bardziej pragmatyczne aspekty wyboru piekarnika i płyty grzewczej: pieniądze.
W tym artykule podpowiadamy:

- więcej
 PRO-TEST: Nr 11 (71) listopad 2007 Apple iPhone zapowiadano jako rewolucyjne połączenie telefonu komórkowego z iPodem. Czy rzeczywiście jest tak wyjątkowy, jak obiecywano? Jak spisuje się na co dzień?
więcej