Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 4 (98) kwiecień 2010
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
98,00 zł
15,99 zł
Wszystkie artykuły w numerze
 Test kamer PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Test kamer 22 KAMERY W TEŚCIE: Kamera sprawi, że wspomnienie wyjątkowych chwil pozostanie żywe. Pod warunkiem, że to dobra kamera. Aby pomóc ci wybrać kamerę odpowiednią do twoich potrzeb i budżetu, porównaliśmy 22 modele w specjalistycznym laboratorium.

Wśród przetestowanych modeli kamer znalazły się najpopularniejsze marki tych urządzeń. Ten test to również więcej
 Test wycieraczek samochodowych PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Test wycieraczek samochodowych 10 WYCIERACZEK W TEŚCIE: Płaskie wycieraczki to stosunkowo nowy wynalazek. Ale, jak pokazuje test, warto na niego postawić.

W ramach testu szczegółowym badaniom poddano 10 wycieraczek samochodowych, w tym pięć płaskich i pięć tradycyjnych, wygiętych w łuk. Wszystkie płaskie wycieraczki, z jednym wyjątkiem, okazały się lepsze od zwykłych wycieraczek.
więcej
 Test pralek PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Test pralek 17 PRALEK W TEŚCIE: Nasz test pozwoli ci znaleźć pralkę odpowiednią na twoją kieszeń, a jednocześnie dobrze piorącą. Bo wśród tych najwyżej ocenionych, oprócz drogich modeli, znalazło się kilka w naprawdę korzystnej cenie.

Nasz test pozwoli ci także uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto. Okazało się bowiem, że jedna z najdroższych pralek została więcej
 Najbardziej zakorkowane miasta PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Najbardziej zakorkowane miasta Warszawa i Wrocław znalazły się odpowiednio na drugim i trzecim miejscu listy 59 najbardziej zakorkowanych miast Europy. Wyprzedza je tylko Bruksela.

Najdłużej podróże samochodowe trwają w Brukseli – belgijska stolica jest najbardziej zakorkowanym miastem w Europie. W Polsce i Wielkiej Brytanii również utkniemy w korkach. Co ciekawe, w pierwszej dwudziestce więcej
 Bisfenol A PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Bisfenol A Plastikowe butelki dla niemowląt zawierają bisfenol A. Ta substancja podejrzewana między innymi o działanie rakotwórcze budzi coraz większe obawy rodziców. Wyniki nowych badań skłaniają kolejne kraje do wprowadzenia zakazu sprzedaży produktów dla dzieci z bisfenolem. W Polsce są one nadal w sprzedaży.

W ostatnich dniach rząd Danii zakazał sprzedaży produktów więcej
 Alergia PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Alergia Za oknem coraz cieplej, przyroda budzi się do życia, rośliny rozkwitają… Wiosna nie dla wszystkich jest jednak powodem do radości. Dla niemal co piątego z nas to początek problemów.

Zatkany nos, łzawiące oczy, napady kichania, ból gardła, kaszel, do tego złe samopoczucie i zmęczenie. To niekoniecznie objawy przeziębienia. Takie symptomy ma pyłkowica, więcej
 Świąteczne zakupy PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Świąteczne zakupy Dokładna lista, trochę czasu i odrobina rozsądku – to obowiązkowy zestaw każdego konsumenta podczas świątecznych zakupów. Niestety, wciąż mało popularny. Przed wizytą w sklepie, warto poznać swoje prawa.

Przed świętami zazwyczaj kupujemy więcej, częściej i w ostatniej chwili. Łatwo w takiej sytuacji o niepotrzebny produkt. Do kupowania niepotrzebnych więcej
 Jajka PRO-TEST: Nr 4 (98) kwiecień 2010 Jajka W Wielkanoc wśród potraw króluje jajko. Ale czy wiemy o nim wszystko? Od pewnego czasu słyszymy o wyjątkowych cechach jaj ekologicznych. Czy te doniesienia mają potwierdzenie w rzeczywistości? Co wpływa na smak i skład jajka? Jak połapać się w dostępnych w sklepach rodzajach jaj? Lepiej jeść jajko na miękko czy na twardo? Czy zestresowana kura daje gorsze jajka? Co było pierwsze: jajko czy kura? więcej