Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test odkurzaczy pionowych akumulatorowych Odkurzacz pionowy czy tradycyjny? PRO-TEST: Nr 6 (233) czerwiec 2022 Test odkurzaczy pionowych akumulatorowych Odkurzacz pionowy czy tradycyjny? 43 ODKURZACZE PIONOWE W TEŚCIE: Nasze testy odkurzaczy od lat pokazują jasno: odkurzacz akumulatorowy nie dorównuje skutecznością odkurzania tradycyjnemu, podłączanemu do sieci. Jak odkurzacze pionowe wypadły w aktualnym teście? Czy tym razem masz, w czym wybierać, jeśli planujesz zakup odkurzacza akumulatorowego?

Tym razem w badaniach laboratoryjnych porównaliśmy więcej
Test rowerów dla dzieci Jak kupić bezpieczny rower dla dziecka? PRO-TEST: Nr 5 (232) maj 2022 Test rowerów dla dzieci Jak kupić bezpieczny rower dla dziecka? 8 ROWERÓW DLA DZIECI W TEŚCIE: Spośród ośmiu rowerów dla dzieci tylko dwa okazały się dobre. Resztę badacze ocenili dostatecznie, a aż trzy otrzymały oceny niedostateczne.

Jak przetestować jazdę na rowerze dziecięcym w praktyce? Posadzić na nie chętne dzieciaki i pozwolić na jazdę po trasie pełnej przeszkód: skręty, slalom, balansowanie po krawężnikach i pochylniach, przyspieszenia i ostre hamowania – kto jako dziecko tego nie lubił więcej
Test blenderów kielichowych Jak wybrać najlepszy blender? PRO-TEST: Nr 5 (232) maj 2022 Test blenderów kielichowych Jak wybrać najlepszy blender? 38 BLENDERÓW W TEŚCIE: Blender kielichowy to jeden z tych sprzętów kuchennych, które oszczędzają czas. W nim szybko przygotujesz pyszne smoothie, czyli koktajl owocowy lub warzywny. Ale możliwości blendera nie kończą się na smoothie! Z jego pomocą wymieszasz też ciasto na naleśniki, pokruszysz lód i zrobisz zupkę dla maluszka. W laboratorium przetestowaliśmy wszystkie te funkcje blenderów i jeszcze więcej... więcej
Test kasków rowerowych dla dzieci Tani dobry kask PRO-TEST: Nr 4 (231) kwiecień 2022 Test kasków rowerowych dla dzieci Tani dobry kask 18 KASKÓW W TEŚCIE: Kask ratuje życie. Każdy jest lepszy niż żaden, ale w tym teście zobaczysz, które kaski chronią głowę dziecka najlepiej, które są najwygodniejsze, a które – uwaga! – są zanieczyszczone toksycznymi substancjami chemicznymi. Test pokazał też, że wysoko oceniony kask kupisz już za niecałe 60 zł.

Każdy rowerzysta powinien zakładać więcej
Test zmywarek do zabudowy Tajemnice zmywarki do zabudowy PRO-TEST: Nr 4 (231) kwiecień 2022 Test zmywarek do zabudowy Tajemnice zmywarki do zabudowy 51 ZMYWAREK DO ZABUDOWY W TEŚCIE: Wybierz najlepszą dla siebie zmywarkę do zabudowy na podstawie wyników niezależnego testu aż 51 modeli.

Szukasz zmywarki do zabudowy? Wąskiej lub o tradycyjnej szerokości? W takim razie czytaj dalej. Zaraz poznasz zwycięzców tego testu (jest ich trzech), a także zmywarki, na które nie warto wydawać pieniędzy. Skąd to wiemy? Bo nasi badacze w specjalistycznym laboratorium rozłożyli 51 zmywarek na części pierwsze. więcej
Test zmywarek wolnostojących Cicha, oszczędna, tania, czyli zmywarka idealna PRO-TEST: Nr 3 (230) marzec 2022 Test zmywarek wolnostojących Cicha, oszczędna, tania, czyli zmywarka idealna 31 ZMYWAREK W TEŚCIE: W tym teście znajdziesz swoją nową zmywarkę: oszczędną, cichą i niedrogą. Tak, okazało się, że takie ideały istnieją. Ale bez wiedzy płynącej z naszych badań łatwo naciąć się na zmywarkę, z którą będziesz męczyć się przez kolejne lata.

Mamy dla ciebie nowe wyniki badań 31 zmywarek wolnostojących, w tym zarówno wąskich, jak i tych o tradycyjnej szerokości 60 cm. więcej
Test telewizorów 32-49 cali Jaki mały telewizor kupić? PRO-TEST: Nr 2 (229) luty 2022 Test telewizorów 32-49 cali Jaki mały telewizor kupić? 25 TELEWIZORÓW W TEŚCIE: Szukasz nowego niedużego telewizora? Oto ranking 25 telewizorów o przekątnych ekranu od 32 do 49 cali. W laboratorium porównaliśmy ich jakość obrazu i dźwięku, łatwość obsługi, zużycie prądu i jeszcze kilka innych ważnych parametrów dla każdego, kto stoi przed wyborem nowego telewizora.

Małych telewizorów kupujemy coraz mniej. więcej
Test odkurzaczy Jaki odkurzacz jest dobry i tani? PRO-TEST: Nr 2 (229) luty 2022 Test odkurzaczy Jaki odkurzacz jest dobry i tani? 65 ODKURZACZY W TEŚCIE: Czy droższy znaczy lepszy? Okazuje się, że w przypadku odkurzaczy ta zasada się nie sprawdza. Najdroższy odkurzacz w teście został oceniony jedynie dostatecznie, a wśród dobrych znajdziesz kilka znacznie tańszych.

Jaki odkurzacz kupić? Najpierw musisz wybrać jego rodzaj. Tradycyjny odkurzacz z workiem na kurz i podłączany kablem do sieci więcej
Test telewizorów 50-65 cali Jak kupić dobry i tani telewizor? PRO-TEST: Nr 1 (228) styczeń 2022 Test telewizorów 50-65 cali Jak kupić dobry i tani telewizor? 123 TELEWIZORY W TEŚCIE: Samsung czy LG? 4K czy Full HD? W tym teście 123 telewizorów znajdziesz model odpowiedni dla siebie. Na pewno ucieszy cię fakt, że wśród najlepszych telewizorów są też tanie modele.

W tym teście znajdziesz wyniki badań większych telewizorów: od 50 do 65 cali. Chociaż, czy telewizor pięćdziesięciocalowy można nazwać dużym? Jeszcze więcej
Test smartwatchy Jaki smartwatch jest najdokładniejszy PRO-TEST: Nr 1 (228) styczeń 2022 Test smartwatchy Jaki smartwatch jest najdokładniejszy 24 SMARTWATCHE W TEŚCIE: Dokładność pomiarów, dobra aplikacja i idealnie działające funkcje smart – nie każdy zegarek sportowy spełnia te cechy. Ten ranking smartwatchy pomoże ci wybrać najlepszy smartwatch dla twoich potrzeb i jednocześnie tani smartwatch. Bo, jak pokazał test, wysoka cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Telefon, odtwarzacz muzyki, krokomierz więcej