Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test fotelików samochodowych 2020 Jaki fotelik wybrać? PRO-TEST: Nr 11 (215) listopad 2020 Test fotelików samochodowych 2020 Jaki fotelik wybrać? 13 FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH W TEŚCIE: Wśród nowych przetestowanych modeli znajdziesz sporo dobrych fotelików. To dobra wiadomość. W końcu fotelik może uratować życie. Większość fotelików chroni podczas wypadku dobrze lub nawet bardzo dobrze. Jedynie trzy foteliki z testu dają ochronę ocenioną tylko na trójkę.

W teście eksperci wzięli pod lupę foteliki więcej
Test oczyszczaczy powietrza Czy oczyszczacz usunie wirusy, kurz i pyłki? PRO-TEST: Nr 10 (214) październik 2020 Test oczyszczaczy powietrza Czy oczyszczacz usunie wirusy, kurz i pyłki? 31 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: Czy oczyszczacz sprawi, że będziesz mógł oddychać czystym powietrzem w swoim domu, pozbawionym smogu, dymu, kurzu, pyłków i innych alergenów? A może nawet wirusów z koronawirusem na czele? Sprawdź, co wykazały niezależne badania oczyszczaczy powietrza dostępnych w polskich sklepach.

Wybór oczyszczacza powietrza nie jest prostym zadaniem. więcej
Test telewizorów 24-49 cali Telewizor, mały, tani, ale czy dobry? PRO-TEST: Nr 9 (213) wrzesień 2020 Test telewizorów 24-49 cali Telewizor, mały, tani, ale czy dobry? 37 TELEWIZORÓW W TEŚCIE: Mały telewizor – gorsza jakość, duży telewizor – lepsza jakość. Czy ta zasada jest nadal aktualna? Nowy test małych telewizorów daje odpowiedź na to pytanie.

Tym razem oddaliśmy do laboratorium 37 modeli telewizorów o przekątnej ekranu od 24 do 49 cali. Jeśli interesują cię większe telewizory, koniecznie zajrzyj do testu z poprzedniego więcej
Test zmywarek Pojedynek na zmywanie PRO-TEST: Nr 9 (213) wrzesień 2020 Test zmywarek Pojedynek na zmywanie 34 ZMYWARKI W TEŚCIE: Jaka jest najlepsza zmywarka? Taka, która zmywa skutecznie, szybko, jest oszczędna, cicha i wygodna w obsłudze, a do tego tania. Tylko czy taka idealna zmywarka istnieje? Ten test daje odpowiedź.

Wolnostojąca, do zabudowy, wąska, kompaktowa – rodzajów zmywarek jest sporo. W naszym teście znajdziesz wyniki badań porównawczych wszystkich z nich. więcej
Test telewizorów 50-65 cali Lepszy obraz coraz tańszy PRO-TEST: Nr 7-8 (212) lipiec-sierpień 2020 Test telewizorów 50-65 cali Lepszy obraz coraz tańszy 73 TELEWIZORY W TEŚCIE: 55 i 65 cali – takie telewizory najchętniej kupują teraz Polacy. Okazuje się, że na dobry, duży telewizor nie trzeba już wydawać majątku, tak jak jeszcze niedawno. W dodatku najwyższą ocenę w teście otrzymał duży i całkiem tani telewizor!

Rozmiary telewizorów idą w górę, a ich ceny spadają – taki trend można zaobserwować w więcej
Test kasków rowerowych, na deskę i rolki Wyglądają dobrze, chronią dostatecznie PRO-TEST: Nr 7-8 (212) lipiec-sierpień 2020 Test kasków rowerowych, na deskę i rolki Wyglądają dobrze, chronią dostatecznie 8 KASKÓW W TEŚCIE: Kask musi nie tylko chronić, ale też dobrze wyglądać – takie są preferencje młodych użytkowników kasków rowerowych, do jazdy na deskorolce i na rolkach. Jak wyglądają, każdy widzi, ale jak chronią? Ten test dał odpowiedź!

Osiem kasków zostało poddanych szczegółowym badaniom, w których eksperci ocenili, jak kaski chronią podczas wypadku, więcej
Test fotelików samochodowych 2020 Dobre i tanie PRO-TEST: Nr 6 (211) czerwiec 2020 Test fotelików samochodowych 2020 Dobre i tanie 23 FOTELIKI SAMOCHODOWE W TEŚCIE: Dobrze ocenione foteliki kupisz już za niewiele ponad 300 zł. Ale żeby dobrze wybrać, sprawdź wyniki tego testu, bo za ponad 1000 zł możesz trafić na fotelik, który jedynie dostatecznie ochroni Twoje dziecko przed skutkami wypadku.

Fotelik samochodowy to przełomowy wynalazek. Od kiedy wprowadzono obowiązek ich stosowania (w Polsce więcej
Test blenderów kielichowych Dobry blender może być tani PRO-TEST: Nr 6 (211) czerwiec 2020 Test blenderów kielichowych Dobry blender może być tani 50 BLENDERÓW W TEŚCIE: Polacy pokochali zielone koktajle. I bardzo dobrze – to samo zdrowie! Chcesz dołączyć do zielonego trendu? Wybierz blender, który idealnie zmiksuje składniki twojego koktajlu. A jeśli dodatkowo zależy ci na kruszeniu lodu, miksowaniu puree czy siekaniu, również znajdziesz dobre blendery wśród 50 przetestowanych.

50 blenderów stanęło więcej
Test pralek Jaką pralkę wybrać? To musisz wiedzieć, zanim kupisz! PRO-TEST: Nr 5 (210) maj 2020 Test pralek Jaką pralkę wybrać? To musisz wiedzieć, zanim kupisz! 30 PRALEK W TEŚCIE: Pralka ładowana od frontu, ładowana od góry, dla dużej rodziny, dla singla, dobra do 1400 zł, ale też dostateczna za ponad 2000 zł – takie pralki znajdziesz w tym teście.

Z testu dowiesz się też, która pralka pierze bardzo dobrze, a która jedynie miernie; która najlepiej wiruje i która w ogóle nie radzi sobie z płukaniem. W teście porównaliśmy więcej
Test kosiarek akumulatorowych Która kosiarka akumulatorowa najlepsza dla Ciebie? PRO-TEST: Nr 4 (209) kwiecień 2020 Test kosiarek akumulatorowych Która kosiarka akumulatorowa najlepsza dla Ciebie? 8 KOSIAREK W TEŚCIE: Wakacje na działce? W tym sezonie wielu z nas spędzi urlop właśnie na swoim kawału zieleni. Ale że trzeba go kosić, pora wybrać dobrą kosiarkę!

Do dużego trawnika potrzebujesz wytrwałego pomocnika o dużej wydajności. A że kosiarki benzynowe zatruwają powietrze, a w tych podłączanych do sieci kable plączą się pod nogami, postanowiliśmy więcej