Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test elektrycznych szczoteczek do zębów Tanie szczotkowanie, drogi luksus PRO-TEST: Nr 1 (217) styczeń 2021 Test elektrycznych szczoteczek do zębów Tanie szczotkowanie, drogi luksus 66 SZCZOTECZEK W TEŚCIE: Ten test pomoże ci wybrać najlepszą dla ciebie elektryczną szczoteczkę do zębów, a przy tym oszczędzić. I to całkiem sporo. Bo podczas gdy najdroższe szczoteczki w teście kosztują nawet ponad 1000 zł, to znacznie tańsze – te za kilkadziesiąt złotych – też dobrze myją zęby.

Przez ostatnie kilka lat elektryczna szczoteczka do więcej
Test piekarników elektrycznych Jaki piekarnik wybrać? PRO-TEST: Nr 1 (217) styczeń 2021 Test piekarników elektrycznych Jaki piekarnik wybrać? 40 PIEKARNIKÓW W TEŚCIE: Serce kuchni to piekarnik. Tylko jaki piekarnik wybrać? Który najszybciej się nagrzewa? W którym dokładność temperatury jest idealna? Który najlepiej upiecze ciasto, a który kurczaka? Który zużyje najmniej prądu? Który jest najprostszy w użyciu? I w końcu który jest cichy i bezpieczny?

Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź więcej
Test ciśnieniowych ekspresów do kawy Jaki ekspres zaparzy prawdziwe włoskie espresso PRO-TEST: Nr 12 (216) grudzień 2020 Test ciśnieniowych ekspresów do kawy Jaki ekspres zaparzy prawdziwe włoskie espresso 50 EKSPRESÓW W TEŚCIE: Ponad 6 tys. zł – taka jest różnica w cenie między najtańszym a najdroższym ekspresem do kawy z tego testu. Co ciekawe, bardzo dobre ekspresy znajdziesz zarówno wśród tych tanich, jak i drogich. Zobacz, czym się różnią...

Ekspres do kawy z pewnością przyda się w czasie świąt. Ekspres to także idealny pomysł na świąteczny prezent więcej
Test okapów kuchennych Jak wybrać najlepszy okap PRO-TEST: Nr 12 (216) grudzień 2020 Test okapów kuchennych Jak wybrać najlepszy okap 20 OKAPÓW W TEŚCIE: Tam, gdzie się gotuje i smaży, potrzeba dobrego okapu. Tylko który jest dobry? Który skutecznie usunie zapachy gotowania i zapobiegnie tłustemu osadowi? Czy użyć go jako wyciągu czy pochłaniacza? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w nowym teście…

W ramach testu badacze porównali w laboratorium, na ile skutecznie okapy pochłaniają tłuszcz więcej
Test telewizorów 50-65 cali Tanie telewizory wśród najlepszych PRO-TEST: Nr 11 (215) listopad 2020 Test telewizorów 50-65 cali Tanie telewizory wśród najlepszych 95 TELEWIZORÓW W TEŚCIE: Od 1299 do 13999 zł – taki jest przekrój cen telewizorów w teście. Okazuje się, że wśród wysoko ocenionych telewizorów, są zarówno drogie, jak i tanie. Zobacz, który telewizor będzie najlepszym wyborem dla ciebie. Sprawdź, który wybrać, żeby nie przepłacić.

W tym teście dużych telewizorów przedstawiamy 39 nowych modeli, a także 56 telewizorów z poprzedniego testu, które wciąż znajdziesz w sklepach. więcej
Test fotelików samochodowych 2020 Jaki fotelik wybrać? PRO-TEST: Nr 11 (215) listopad 2020 Test fotelików samochodowych 2020 Jaki fotelik wybrać? 13 FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH W TEŚCIE: Wśród nowych przetestowanych modeli znajdziesz sporo dobrych fotelików. To dobra wiadomość. W końcu fotelik może uratować życie. Większość fotelików chroni podczas wypadku dobrze lub nawet bardzo dobrze. Jedynie trzy foteliki z testu dają ochronę ocenioną tylko na trójkę.

W teście eksperci wzięli pod lupę foteliki więcej
Test oczyszczaczy powietrza Czy oczyszczacz usunie wirusy, kurz i pyłki? PRO-TEST: Nr 10 (214) październik 2020 Test oczyszczaczy powietrza Czy oczyszczacz usunie wirusy, kurz i pyłki? 31 OCZYSZCZACZY W TEŚCIE: Czy oczyszczacz sprawi, że będziesz mógł oddychać czystym powietrzem w swoim domu, pozbawionym smogu, dymu, kurzu, pyłków i innych alergenów? A może nawet wirusów z koronawirusem na czele? Sprawdź, co wykazały niezależne badania oczyszczaczy powietrza dostępnych w polskich sklepach.

Wybór oczyszczacza powietrza nie jest prostym zadaniem. więcej
Test telewizorów 24-49 cali Telewizor, mały, tani, ale czy dobry? PRO-TEST: Nr 9 (213) wrzesień 2020 Test telewizorów 24-49 cali Telewizor, mały, tani, ale czy dobry? 37 TELEWIZORÓW W TEŚCIE: Mały telewizor – gorsza jakość, duży telewizor – lepsza jakość. Czy ta zasada jest nadal aktualna? Nowy test małych telewizorów daje odpowiedź na to pytanie.

Tym razem oddaliśmy do laboratorium 37 modeli telewizorów o przekątnej ekranu od 24 do 49 cali. Jeśli interesują cię większe telewizory, koniecznie zajrzyj do testu z poprzedniego więcej
Test zmywarek Pojedynek na zmywanie PRO-TEST: Nr 9 (213) wrzesień 2020 Test zmywarek Pojedynek na zmywanie 34 ZMYWARKI W TEŚCIE: Jaka jest najlepsza zmywarka? Taka, która zmywa skutecznie, szybko, jest oszczędna, cicha i wygodna w obsłudze, a do tego tania. Tylko czy taka idealna zmywarka istnieje? Ten test daje odpowiedź.

Wolnostojąca, do zabudowy, wąska, kompaktowa – rodzajów zmywarek jest sporo. W naszym teście znajdziesz wyniki badań porównawczych wszystkich z nich. więcej
Test telewizorów 50-65 cali Lepszy obraz coraz tańszy PRO-TEST: Nr 7-8 (212) lipiec-sierpień 2020 Test telewizorów 50-65 cali Lepszy obraz coraz tańszy 73 TELEWIZORY W TEŚCIE: 55 i 65 cali – takie telewizory najchętniej kupują teraz Polacy. Okazuje się, że na dobry, duży telewizor nie trzeba już wydawać majątku, tak jak jeszcze niedawno. W dodatku najwyższą ocenę w teście otrzymał duży i całkiem tani telewizor!

Rozmiary telewizorów idą w górę, a ich ceny spadają – taki trend można zaobserwować w więcej