Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Test kremów przeciwzmarszczkowych i na dzień Najlepszy za 9 zł PRO-TEST: Nr 9 (147) wrzesień 2014 Test kremów przeciwzmarszczkowych i na dzień Najlepszy za 9 zł 20 KREMÓW W TEŚCIE: Nie warto wydawać fortuny na kremy przeciwzmarszczkowe. Krem za 9 zł jest znacznie skuteczniejszy niż ekskluzywne kosmetyki, za które trzeba płacić 35 razy więcej.

Reklamy obiecują widoczną redukcję zmarszczek, efekty już po kilku dniach stosowania czy nawet widoczne wygładzenie zmarszczek w kilka sekund. Ale nasz test pokazał, że zachwalane więcej
Test kremów do opalania dla dzieci Nie każdy ochroni PRO-TEST: Nr 7-8 (146) lipiec-sierpień 2014 Test kremów do opalania dla dzieci Nie każdy ochroni 13 KREMÓW W TEŚCIE: Jeden z droższych kremów w teście okazał się niedostateczny, a najtańszy wśród testowanych – kosmetyk z dyskontu – zajął miejsce w czołówce rankingu.

Niektórzy producenci obiecują zbyt wiele w kwestii wodoodporności i nie dotrzymują słowa. Na szczęście do wyboru mamy też sporo dobrych kremów.

Na delikatną skórę więcej
Test szczoteczek elektrycznych Najtańsza najlepsza PRO-TEST: Nr 1 (140) styczeń 2014 Test szczoteczek elektrycznych Najtańsza najlepsza 12 SZCZOTECZEK W TEŚCIE: Dentyści je polecają. Tyle tylko, że nie każda dobrze wyczyści zęby. Co ciekawe, najtańszą szczoteczką akumulatorową w teście wymyjesz zęby najlepiej!

Zamiana tradycyjnej szczoteczki do zębów na elektryczną – ale taką naprawdę dobrą – może sprawić, że dentysta nie będzie miał już u ciebie co borować.

Wybór elektrycznych więcej
Test farb do włosów Kolorowa ruletka PRO-TEST: Nr 9 (136) wrzesień 2013 Test farb do włosów Kolorowa ruletka 8 FARB W TEŚCIE: Dobrą farbę do włosów można kupić już za 14 zł. Tylko o ułamek przegrywa ze zwyciężczynią testu, która kosztuje 30 zł.

Ciemny brąz to jeden z najchętniej wybieranych odcieni farb do włosów. Dlatego w teście naukowcy z laboratorium wzięli pod lupę osiem farb właśnie w tym kolorze. Porównali efekty farbowania włosów każdą z farb, więcej
Test szminek Która przetrwa całowanie? PRO-TEST: Nr 1 (129) styczeń 2013 Test szminek Która przetrwa całowanie? 14 SZMINEK W TEŚCIE: Klasyczna szminka czy płynna pomadka? Test pokazał, że to drugie rozwiązanie wypada znacznie lepiej.

Już wiadomo, która szminka jest najtrwalsza, która najlepiej kryje i pielęgnuje usta. Wiemy już, jaką szminkę najłatwiej stosuje się w praktyce, a która nie jest wystarczająco odporna na niską lub wysoką temperaturę. To wszystko, a dodatkowo więcej
Test  szamponów do włosów farbowanych Nie chronią  koloru PRO-TEST: Nr 9 (125) wrzesień 2012 Test szamponów do włosów farbowanych Nie chronią koloru 13 SZAMPONÓW WTEŚCIE: Wydawanie pieniędzy na szampony do włosów farbowanych nie ma sensu. Żaden przetestowany szampon, zarówno spośród tych drogich, jak i tanich, nie chroni koloru. Większość z nich nawet dobrze nie pielęgnuje włosów.

Świeżo nałożona na włosy farba sprawia, że wyglądasz pięknie. Chcesz nowy kolor zachować na jak najdłużej? W więcej
Test lakierów do paznokci Zawiodła trwałość PRO-TEST: Nr 8 (124) sierpień 2012 Test lakierów do paznokci Zawiodła trwałość 20 LAKIERÓW DO PAZNOKCI W TEŚCIE: Blask i szyk na paznokciach dłoni i stóp – tego kobiety oczekują od lakieru. Test pokazuje jednak, że tylko co drugi lakier do paznokci trzyma fason.

Od cytrynowożółtego przez krwistą czerwień po błękit nieba i kruczą czerń – na każdy nastrój, każdą okazję, do każdego stroju można dobrać odpowiedni kolor lakieru do paznokci. więcej
Test tuszów do rzęs Sekret pięknych oczu PRO-TEST: Nr 2 (118) luty 2012 Test tuszów do rzęs Sekret pięknych oczu 11 TUSZÓW W TEŚCIE: Producenci zapewniają, że ich maskary pogrubią rzęsy. Niestety żaden z 11 przetestowanych tuszów nie oczarowuje mocą pogrubiania rzęs. Jednak sześć z nich zasłużyło na ocenę dobrą.

Pierwszy tusz do rzęs powstał w 1913 roku. Z miłości. Młoda Mabel chciała oczarować urokiem trzepoczących rzęs swojego ukochanego. Jej brat chemik, T. więcej
Test prostownic  do włosów Rozgrzane jak cegła PRO-TEST: Nr 1 (117) styczeń 2012 Test prostownic do włosów Rozgrzane jak cegła 8 PROSTOWNIC W TEŚCIE: Mają prostować włosy i pozostawiać je zdrowymi i lśniącymi. Tymczasem niektóre modele prostownic niszczą włosy wysoką temperaturą, inne zaś stanowią zagrożenie dla użytkownika. W teście aż pięć z ośmiu prostownic otrzymało ocenę niedostateczną.

Na wybiegu, na czerwonym dywanie, w spocie reklamowym – modelki więcej
Test szczoteczek  elektrycznych Lśniąca czystość PRO-TEST: Nr 11 (115) listopad 2011 Test szczoteczek elektrycznych Lśniąca czystość 7 SZCZOTECZEK ELEKTRYCZNYCH W TEŚCIE: Trzy szczoteczki elektryczne czyszczą zęby bardzo dobrze. Najtańsza z nich kosztuje 168 zł. Ale za najlepszą trzeba zapłacić prawie 400 zł.

Mój dentysta mówi, że czyszczę zęby tak dokładnie, że nie potrzebuję szczoteczki elektrycznej – chwali się pan Jan. Tym samym należy on do osób, które w mycie zębów wkładają więcej