Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Testy: Słuchawki bezprzewodowe
Udostepnij
Testy: Słuchawki bezprzewodowe PRO-TEST: Nr 9 (202) wrzesień 2019
Słuchawki bezprzewodowe Test nausznych słuchawek bezprzewodowych Test nausznych słuchawek bezprzewodowych Jakie dobre słuchawki kupić? 18 SŁUCHAWEK W TEŚCIE: Duże bezprzewodowe słuchawki nauszne z bluetooth dają ci komfort słuchania muzyki, audiobooków, podcastów czy grania gdziekolwiek jesteś. Ale nie wszystkie zapewniają dobrą jakość dźwięku.

Kto powiedział, że słuchawki, które zabierasz ze sobą, wychodząc z domu, muszą być małe, a jeszcze lepiej douszne? Wystarczy rozejrzeć się w metrze, autobusie czy na ulicy, aby zobaczyć, że duże słuchawki nauszne przeżywają swój come back. W takich słuchawkach łatwo można zatopić się w świecie swoich dźwięków bez irytowania przechodniów czy współpasażerów wydobywającym się hałasem, co wciąż ma miejsce w przypadku wielu słuchawek dousznych.

W tym teście eksperci porównali 18 dużych słuchawek, wśród których każdy użytkownik znajdzie model odpowiedni dla siebie. Są wśród nich na przykład słuchawki Teufel Real Blue z funkcją sterowania dotykowego, jest i model Skullcandy Crusher obiecujący namacalny bas czy słuchawki Bang&Olufsen Beoplay H4, w których regulację pałąka wykonano ze stali nierdzewnej, a nauszniki z miękkiej owczej skóry. Oto przegląd słuchawek dla każdej grupy odbiorców: od młodych po starszych, od domatorów po miłośników spędzania czasu poza domem. Jeśli szukasz słuchawek, na pewno wybierzesz z testu coś dla siebie.

Podobnie, jak małe słuchawki douszne, tak i wszystkie modele z testu działają bez kabla. Łączą się ze smartfonem za pomocą bluetooth. Nadają się zarówno do słuchania muzyki, jak i do prowadzenia rozmów telefonicznych, bo mają wbudowany mikrofon.

Testowane słuchawki: Bang&Olufsen Beoplay H4, Bose On-Ear Wireless Headphones, Isy IBH-6500, JBL Everest 710GA, JBL Tune 500BT, JBL UA Sport Wireless Train, JVC HA-XP50BT, Marshall Major III Bluetooth, Panasonic RP-HF400BE, Panasonic RP-HTX80BE, Pioneer DJ HDJ-X5BT, Plantronics Backbeat Go 600, Sennheiser HD 4.40BT, Skullcandy Crusher Wireless, Skullcandy Riff Wireless, Sony WH-CH500, Sony WH-H800, Teufel Real Blue

Czy chcesz poznać pełną treść i wyniki tego testu?
Dokonaj jego zakupu. Możesz zapłacić przelewem lub kartą.
Z Waszych wpłat finansujemy kolejne testy
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 9 (202) wrzesień 2019
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
9,99 zł
49,00 zł
Dodatki do artykułu Nasza rada
TAK TESTOWALIŚMY
Załączniki do artykułu Tabela w wersji PDF