Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Podobne artykuły +
Test podkaszarek elektrycznych: Ciche podkaszarki akumulatorowe i głośne z kablem
Test pił łańcuchowych: Masakra pił mechanicznych
Testy: Kosiarki akumulatorowe
Udostepnij
Testy: Kosiarki akumulatorowe PRO-TEST: Nr 4 (209) kwiecień 2020
Kosiarki akumulatorowe Test kosiarek akumulatorowych Test kosiarek akumulatorowych Która kosiarka akumulatorowa najlepsza dla Ciebie? 8 KOSIAREK W TEŚCIE: Wakacje na działce? W tym sezonie wielu z nas spędzi urlop właśnie na swoim kawału zieleni. Ale że trzeba go kosić, pora wybrać dobrą kosiarkę!

Do dużego trawnika potrzebujesz wytrwałego pomocnika o dużej wydajności. A że kosiarki benzynowe zatruwają powietrze, a w tych podłączanych do sieci kable plączą się pod nogami, postanowiliśmy przedstawić test kosiarek akumulatorowych. Okazuje się, że kosiarka akumulatorowa może być świetną alternatywą. Ale – uwaga – nie każda. Test ośmiu takich kosiarek pokazał, że tylko dwa modele zasłużyły na ocenę dobrą.

Ile trzeba wydać na dobrą kosiarkę akumulatorową? Która z kosiarek czołowych producentów okazała się najlepsza, a która niedostateczna? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym teście. Dowiesz się też, na co zwracać uwagę podczas wyboru kosiarki akumulatorowej, a także który model będzie najlepszy do twojego trawnika.

Wśród testowanych kosiarek są modele takich marek, jak: Stihl, Einhell, Stiga, Gardena czy Ryobi. Ich ceny wahają się od 1299 do 3400 zł. Tylko dwie kosiarki akumulatorowe w teście zostały ocenione dobrze. W teście znalazło się też jedno urządzenie niedostateczne.

Testowane kosiarki: Duramaxx D40LM41, Einhell GE-CM 43 Li M, Gardena PowerMax Li-40/37, Greenworks G40LM41, Ryobi RLM18X41H240F 36V Fusion, Sabo 40-Accu, Stiga Combi 43 AE, Stihl RMA 448 TC

Czy chcesz poznać pełną treść i wyniki tego testu?
Dokonaj jego zakupu. Możesz zapłacić przelewem lub kartą.
Z Waszych wpłat finansujemy kolejne testy
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 4 (209) kwiecień 2020
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Cena
119,00 zł
18,99 zł
14,99 zł
Dodatki do artykułu Nasza rada
3 praktyczne porady
Tak testowaliśmy
Załączniki do artykułu Tabela w wersji PDF