Uwaga! Ta strona używa plików cookies i podobnych techonologii (kliknij aby poznać politykę plików Cookies)
Akceptuj i zamknij
Testy: Sklepy obuwnicze
Udostepnij
Testy: Sklepy obuwnicze PRO-TEST: Nr 9 (69) wrzesień 2007
Test sklepów obuwniczych Polowanie na buty Sprzedawcom w sklepach obuwniczych nie zależy szczególnie na lojalnym kliencie - wyniki badania 19 marek sklepów z butami w Polsce nie są zbyt optymistyczne dla konsumentów. W których sklepach wizyta będzie przyjemnością, a które lepiej omijać szerokim łukiem?

Aby to sprawdzić, eksperci globalnej firmy badawczej International Service Check przebadali jakość usług świadczonych w najbardziej znanych sklepach obuwniczych w Polsce, a także w Czechach i na Słowacji.

Badania pokazały, że wygląd sklepów i prezentacja towarów są co prawda na bardzo wysokim poziomie, lecz wciąż najbardziej liczy się po prostu sprzedanie obuwia. Na drugi plan schodzi standard usług, o szkoleniach dla pracowników nie wspominając. Pracownicy sklepów z butami myślą raczej o tym co teraz, niż o przyszłości. Co gorsze, sklepy obuwnicze w Polsce przegrywają z czeskimi i słowackimi praktycznie pod każdym względem.

Tajemniczy klienci w akcji

Aż 74 % Polaków traktuje obniżki cenowe jako okazję do korzystnych zakupów - wynika z badań przeprowadzonych przez Ipsos. Dlatego czas wyprzedaży i promocji na początku tego roku był idealnym momentem, by sprawdzić, jak tak naprawdę wygląda wizyta konsumenta w sklepie. ...Czy chcesz poznać pełną treść i wyniki tego testu?
Dokonaj jego zakupu. Możesz zapłacić przelewem lub kartą.
Z Waszych wpłat finansujemy kolejne testy
Co otrzymujesz kupując
Abonament roczny
NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA STRONIE DO PONAD 400 TESTÓW
Nr 9 (69) wrzesień 2007
Pojedynczy numer gazety w wersji elektronicznej
Test sklepów obuwniczych
Polowanie na buty

Pojedynczy test w wersji elektronicznej
E-prenumerata półroczna
E-prenumerata obejmuje 6 kolejnych e-numerów gazety
Cena
98,00 zł
12,99 zł
9,99 zł
49,00 zł
Dodatki do artykułu Badanie w liczbach
Załączniki do artykułu Artykuł w wersji PDF